Кароль з шеф-редактором модного глянцю взялися помагати дітям Донбасу

1 червня 2016, 14:09

Співачка Тіна Кароль об’єдналася з шеф-редактором "Vogue" Машею Цукановою, аби допомогти дітям Донбасу.

У День захисту дітей вони разом приєдналися до глобальної кампанії ЮНІСЕФ.

Дитячий фонд ООН об'єднав свої зусилля з одним зі всесвітньо відомих будинків моди, щоб запустити благодійну кампанію зі збору коштів для дітей, які постраждали від конфліктів і криз.

Механізм зібрання коштів побудований на тому, що у будь-якому магазині модного будинку при купівлі спеціально створеної для цієї кампанії прикраси, 200 доларів з продажу перераховують дітям.


Акція має назву "Дай обіцянку", і до неї вже приєдналися такі зірки, як Ніколь Кідман, Орландо Блум, Девід Бекхем, Міранда Керр, Селена Гомес, Мерайя Кері, Ліа Сейду, Ніколя Жескьер тощо.

Світові зірки, зокрема, Селена Гомес та Міранда Керр, теж беруть участь в акції ЮНІСЕФ

"В Україні протягом двох років насильства, обстрілів і страху понад 230 тисяч дітей були змушені покинути свої будинки і переїхати в інші регіони України. Такі глобальні кампанії, як "Make The Promise" (Дай обіцянку), особливо, коли їх підтримують видатні лідери та знаменитості країни, допомагають ЮНІСЕФ надати життєво необхідну гуманітарну допомогу і послуги дітям, яким це потрібно найбільше", - зазначила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

До речі, 1-го червня в ефірі одного з телеканалів Кароль також оголосила про початок своєї Благодійної ініціативи #ТвориДоброТиНеОдин. Приєднатися дуже просто - зробіть в цей день фото або селфі свого доброго вчинку для дитини та розмістіть знямок у себе на сторінці у соцмережі

"Зворушливо, що весь світ не байдужий до дітей Донбасу! І я, будучи українкою, приєднуюся до цієї акції з гордістю!" - наголосила Кароль.

До речі, символом кампанії є жест, коли двоє людей тримають один одного за мізинці в знак того, що вони дають обіцянку допомагати дітям і приєднуються до кампанії ЮНІСЕФ.

"Чим довше я живу, тим виразніше розумію, як сильно щастя людини залежить від того, чи благополучним було її дитинство", - зауважила Маша Цуканова.

Маша з Тіною об'єдналися заради добра

Фото прес-служби "1+1" та "ЮНІСЕФ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів