Вакарчук під враженням від загибелі Павла Шеремета: З нас хочуть зробити суспільство рабів

20 липня 2016, 12:14

Жахлива смерть журналіста Павла Шеремета сколихнула суспільство. Не залишився осторонь трагедії й лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Музикант, який зазвичай не багатослівний й обмежується коротенькими твіт-повідомленнями, цього разу не зміг змовчати й написав розлогий пост "Під враженням загибелі Павла Шеремета".

"Під враженням смерті Павла.... Не міг не написати...З нас хочуть зробити суспільство рабів... Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху... Не можна дати їм досягнути успіху... Кожен з нас, кожен, своїми діями або своєю бездіяльністю впливає на результат", - зазначив Святослав.

Павло Шеремет був дуже світлою людиною

"Правда, якою б вона не була, здоровий глузд, постійне самовдосконалення, важка кожноденна праця, наша готовність боротися за свої права, та за права свої співвітчизників, знайомих і незнайомих - все це веде їхню диявольський план у прірву". – вважає співак.


Вакарчук закликав українців стати вільними:

"Покора обставинам, віра в ефемерні чудеса, страх, вузьколобість, небажання брати на себе відповідальність за власну долю - наближає їх до успіху. Ким нам бути? Суспільством вільних людей, чи кліткою з рабами? Це залежить від нас і тільки від нас...пам'ятаймо про це!".

"Заради пам'яті про Павла, заради пам'яті про тисячі загиблих журналістів, і солдатів, студентів і волонтерів, заради тих хто не боявся йти вперед...заради майбутнього наших дітей, заради нашого власного щастя...!!!!! Все в наших руках!!!!" - наголосів музикант.

Журналіст загинув у Києві

Як відомо, у середу вранці в результаті вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

Павел Шеремет народився і виріс в Білорусі. Прийшов у журналістику із банківської справи.

Павло Шеремет останнім часом жив і працював у Києві

Працював на Білоруському телебаченні та ОРТ. Через конфлікт з режимом президента Лукашенка, арештів та засудження до умовного строку, Шеремет переїхав в Росію, де працював на ОРТ. Був ведучим головної новинної програми Росії "Время".

Останні п’ять років Шеремет жив в Україні, працював журналістом в "Українській правді" та ведучим на різних каналах телебачення і радіо.

Фото Facebook

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів