Головний митник Миколаївщини окільцював депутатку Суслову. ФОТО

Понеділок, 29 серпня 2016, 11:26

На початку серпня у Парламенті на одну незаміжню депутатку стало менше. 28-річна Ірина Суслова з фракції БПП побралася з 30-річним очільником миколаївської митниці Романом Крілем.

Весілля відбулося ще 6-го серпня, і лише зараз подружжя поділилося подробицями та світлинами.

Про важливу подію у житті депутатки пише "Комсомольська правда в Україні".

Суслова розповіла, що з Крілем знайома вже кілька років, але зустрічатися почала кілька місяців тому і майже одразу зрозуміла, що це назавжди.

"Організовувати весілля довелося дуже швидко, оскільки у нас з Романом дуже щільні робочі графіки. Тому на всі весільні клопоти, зокрема на вибір ресторану, запрошень, сукні та костюма, і інших дрібниць у нас був тільки місяць", - поділилася Ірина.

 Майже через місяць після події Суслова і Кріль поділилися світлинами та деталями

Весілля парочка зіграла в одному зі столичних ресторанів біля Дніпра.

"Ми орендували один зал, тому що гостей було небагато. Вирішили, що гостями на нашому весіллі повинні бути тільки найближчі та найрідніші люди. Традиція запрошувати по кілька сотень гостей, як це було раніше, відійшла в минуле. Та й, взагалі, вважаю, що в цей день повинні бути тільки найрідніші люди", - наголосила Суслова.

До речі, дату одруження молодята обрали не просто так.

"Дата, а вірніше місяць, вибрали дуже символічний для нас. Так співпало, що в нашій родині майже всі Дні народження в серпні: наш з чоловіком і навіть дні народження наших тат. Тому можна сказати, що відзначили всі свята в один день. До речі, в мого батька в цьому році ювілей - 50 років. І наше весілля стала для нього найкращим подарунком", - розповіла депутатка.

 Сукню депутатка вибрала "королівську", зі шлейфом

Весільна подорож Ірини з Романов припала на Кіпр. Кажуть, путівку подарували друзі.

"Що стосується квартирного питання, як будь-яка молода сім'я ми б хотіли мати власне житло. Але поки це питання у нас тільки на стадії обговорення. Сподіваємося, частково з його рішенням нам допоможуть батьки", - розповіла депутатка.

Цікаво, що про одруження Суслової та Кріля раніше вже писало видання "NikLife" як про таємне весілля, яке сам митник відмовився коментувати.

 Кріль тримав своє одруження у таємниці та навіть обручки не носив


Тоді, на запитання, чому наречений не носить обручку, а сам факт весілля тримається у таємниці, Кріль відповідати не став.

"Я не хочу, не лізьте в ті речі, в які не потрібно", - сказав Роман.

До речі, депутат Сергій Лещенко пов'язує призначення Кріля на посаду голови митниці Миколаєва з переходом Ірини Суслової до фракції БПП, адже до Ради вона прийшла із "Самопоміччю".

"На кар'єру свого чоловіка я не впливала жодним чином і не збираюся цього робити. Більш того, Роман і не дозволив би це робити. Він самодостатній і амбітна людина, тому не потребує протекції подружжя", - запевнила на це депутатка.

 Може, Кріль тому і приховував весілля, бо Лещенко має рацію?

Фото "Комсомольської правди в Україні", "NikLife" та з Facebook Суслової


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів