Кохана Лещенка скасувала виступ у Москві, а її екс прокоментував розлучення

9 вересня 2016, 16:05

Історія навколо купівлі квартири депутатом Сергієм Лещенком та його дівчиною Анастасією Топольською не сходить зі шпальт провідних видань вже кілька днів і обростає новими деталями.

Цей скандал зачепив і колишнього чоловіка Насті - Анатолія Тапольського, від якого в неї донька Уляна.

Аби розставити крапки на і та зупинити хвилю неправдивих чуток, Анатолій прокоментував свої стосунки з Настею у своєму Facebook.

"Доведеться зробити офіційну заяву, а то тут ситуація складається зовсім трагікомічно - і в покинутого чоловіка героя-атошніка записали, і підступна дружина обдурила-зрадила). Жалісливі жінки десятками додаються в фб, всі за мене), дають поради, як впоратися з важкою психологічною ситуацією, ну і все в такому дусі)" - поділився новинами Тапольський.


Екс діджейки Насті вирішив пролити світло на їхні стосунки та покласти край брехливим чуткам

Саме тому Анатолій і вирішив пояснити один раз і більше про це не говорити.

"Анастасія Топольська - дійсно моя колишня дружина, ми розійшлися у 2009 році. Прекрасна людина, хороший діджей. Ми дійсно не розлучалися, банально не було часу на це. Але ось-ось ми розлучимося, мені вже приходила фігня з суду", - повідомив він.

Також Анатолій запевнив, що вважає логічним те, що Настя не записала квартиру на себе, бо він би став співвласником.

"…І теоретично, якби був нехорошою людиною, став би проживати разом з ними)). Думаю, це не найкращий варіант для закоханих)", - пожартував він.

"Я дійсно не живу з dj Nastia багато років, вона мене не обманювала, не використала, я не допомагав їй будувати кар'єру тощо. Просто буває так, що люди розлюбили один одного. От і все. У нас є прекрасна дочка – Улька, і вдячний її мамі за неї, і за багато чого в моєму житті", - написав Анатолій, який і сам є відомим в Україні діджеєм.

З дочкою у Тапольського гарні стосунки

Наостанок Тапольський побажав щастя Сергію і Насті.

Крім Анатолія, новинами поділилася і сама кохана Лещенка Анастасія. Вона скасувала свій виступ у Москві, про що написала у Facebook.

"…Завтра замість поїздки в Москву в улюблену і рідну Арму17 на День народження дуже важливої і близької мені по духу людини Наташі Abelle, я буду висипатися в Лісабоні, звідки і полечу потім до Італії", - повідомила діджейка.

Топольську критикували за виступи у Росії, тож вона все ж таки прийняла рішення скасувати найближчий виступ у Москві

"Коли я усвідомлюю, що в цьому році так і не виступлю на сцені явища, яке вплинуло на мене, виховувало як артиста, відкривало для мене двері сучасного мистецтва, експериментів, сміливих рішень і культури, то в душі стає глухо, як в сирому підвалі, де кожна крапля води, що впала в калюжу, гуркотом лунає на весь порожній простір", - поділилася почуттями Настя.

"Але так само лунає всередині і туга по дому в Фащівці, і думки про те, що я можу більше ніколи не побачити тата, свою школу, друзів дитинства, не можу потрапити в будинок, в якому виросла. Люди, які засуджують мене, не знають в цілому моєї історії…", - зауважила вона.

Нещодавно Настя розказала, скільки заробляє за один сет

"Якоїсь миті я відчула себе Ані Лорак і похихотіли про себе). Це досить забавно, але і сумно. Вимогливість людей і витрати популярності, а так само стосунки з чоловіком, з яким зітхнути не дають без нагляду, загартовують і тренують мене в найкращому вигляді", - зізналася Настя.

Також Топольська підкреслила, що радіє змінам у своєму житті і готова до всього.

"Тому що все-все набуло сенсу з моменту останнього відсутнього фрагмента в моєму пазлі - Сергія. Час збирати новий", - підсумувала діджейка.

Лещенко став останнім фрагментом у пазлі Топольської

Фото з Facebook Тапольського та з Instagram Топольської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів