Декларація Авакова: Пікассо, три шуби, купа прикрас та винні етикетки

28 жовтня 2016, 17:21

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наразі має одну з найрізноманітніших електронних декларацій.

У ній він вказав не лише колекції зброї, картин, монет, старовинних книг та ікон, але й винні етикетки, меблі, цілу купу прикрас і три шуби своєї дружини.

Свою декларацію міністр оприлюднив 28-го жовтня.

Звісно ж, Аваков, як і Кернес з Довгим, має дорогі швейцарські годинники. Він також має антикварні годинники 19-го століття.


Також Аваков задекларував набір італійських меблів для робочого кабінету, 2 комплекти італійських меблів для спальні, ще один набір італійських меблів для кабінету, набір меблів для вітальні, меблі для бібліотеки, набір меблів "для малої вітальні" та меблі для кухні.

Вказав міністр у декларації і три шуби своєї дружини - з норки світлого кольору, з норки темного кольору, з хутра каракулю. А ще - дві сумки - від "Chanel" та "Louis Vuitton".

У соцмережі Аваков писав, що витратив на декларацію приблизно 16 годин

Перелік прикрас та картин родини Авакових заслуговує на окремий матеріал. Але варто зауважити, що у колекції є гравюра Пабло Пікассо.

Також Аваков задекларував колекцію зброї 19 - 20 століть, художній набір шахів та колекцію етикеток вина Mouton-Rothchild різних років.

От чому можна справді позаздрити у п’ятницю, так це колекції вин Авакова. Він задекларував вина виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок.

Пляшка такого вина у мережі коштує від 900 доларів до кількох тисяч

Міністр також вказав перелік колекційних вин "Chateau Mouton-Rothschild" 1982 року та 1986 років, "Chаteau Pеtrus" 2000. У винній колекції Авакова є одна пляшка "Chateau Mouton-Rotschild" 1955 року.

До речі, у своєму Facebook Аваков пожалівся, що не має часу все це пити.

Окрім цього, Аваков має колекцію золотих монет країн Європи та Америки 18 - 21 століть, колекцію мідних, бронзових, срібних і золотих монет 16-21 століть території сучасної України, а також територій Російської, Австро-Угорської, Римської імперій 2 століття до н.е. - 20 ст. н.е. у кількості 2652, колекцію срібних і золотих монет, виданих НБУ.

Вартість задекларованих речей міністр не вказував. Тож це окрема тема для підрахунків.

Нагадаємо, напередодні мер Харкова Геннадій Кернес задекларував годинників на майже 900 тисяч доларів.

Фото Дмитра Ларіна та з Facebook Авакова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів