Чоловік Єфросиніної задекларував її годинники, прикраси та 2 мільйони кешу

30 жовтня 2016, 12:43

Телеведуча Маша Єфросиніна має квартиру, дві земельні ділянки під Києвом, два дорогих годинники та купу брендових прикрас.

А ще в неї зберігається два мільйони гривень та 265 тисяч доларів готівкою.

Про все це стало відомо завдяки оприлюдненню е-декларації чоловіка Марії – голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимура Хромаєва.

Судячи з декларації, Єфросиніна з чоловіком полюбляють сучасне українське мистецтво, адже у їхній спільній колекції є кілька творів Миколи Маценка, Максима Мамсікова, Ксенії Гнилицької, Іллі Чічкана, Євгенії Гапчинської, барельєфи скульптора Назара Білика.


Тимур з Марією купують сучасне українське мистецтво

Щодо нерухомості, то до декларації Хромаєв, зокрема, вніс квартиру дружини площею 51 метр квадратний та дві земельні ділянки – 6500 та 2500 метрів квадратних у Старих Безрадичах.

Сам Тимур має недобудований житловий будинок, площа якого невідома.

Майно Маші стало відомо завдяки державній посаді її чоловіка

Також у декларації зазначено дві пари годинників, що належать Маші – від "Bulgari" та "Rolex".

Не обійшлося і без низки прикрас телеведучої. Виявляється, Єфросиніна полюбляє браслети від "Tiffani" та "Cartier", сережки "Crivelli" та "Van Cleef", каблучки "Chanel". Також є у Маші пара антикварних сережок, вартість яких не вказана.

Золотих монет, стародавніх ікон та винних етикеток у Маші немає

Також у своїй декларації Хромаєв вказав авто дружини – "BMW 5231" 2007-го року, яке зараз коштує приблизно 16-20 тисяч доларів.

На банківському рахунку Маша має понад 8 мільйонів гривень, а також 2 мільойни гривень та 265 тисяч 500 доларів готівкою.

Що ж до брендових сумок, то їх у декларації немає. Можливо, тому, що Маша віддає перевагу маркам "Prada" та "Bulgari", аксесуари від яких каштуєть менше 100 мінімальних заробітніх плат, тобто приблизно 120-ти тисяч гривень ( на 1.01.2015).

Сумки Маші занадто дешеві, аби "прикрасити" декларацію її чоловіка

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів