Гонтарева розповіла про шуби та прикраси, які не потрапили до декларації

1 листопада 2016, 16:03

Голова НБУ Валерія Гонтарева вирішила пояснити, чому не задекларувала жодного годинника, шуби чи прикраси.

На сторінці Нацбанку у Facebook Гонатарева виклала пост, у якому пройшлася по своїй е-декларації та рухомому майну зокрема.

Зі слів голови НБУ, вона намагалася знайти у себе вдома бодай одну річ, дорожчу за 100 прожиткових мінімумів, тобто понад 120 тисяч гривень. І, на жаль, не знайшла.

"Я маю три шуби, і жодна з них не коштує 100 прожиткових мінімумів. Їхня загальна вартість становить близько 180-ти тисяч гривень", - зазначила Гонтарева.


Шуби у Гонтаревої такі собі, не те, що в президентської дружини

"У мене є багато прикрас, але це в основному біжутерія. Прикраси з дорогоцінного металу також є, але небагато – п’ять пар золотих сережок, один ланцюжок із трьома підвісками та декілька каблучок, у тому числі й весільна. Усі вони коштують не більше 100 тисяч гривень", - запевнила вона.

Судячи зі всього, у золото та коштовності пані Валерія гроші не вкладає

"Також у мене є шість наручних годинників (2 пластикових, 2 з нержавіючої сталі, 1 електронний та 1 золотий). Їхня загальна вартість також не перевищує 120 000 гривень", - зауважила вона.

Зате у декларації Гонтаревої є три автівки: "Porsche Panamera" 2012 року, "Porsche Cayenne" 2013-го та "Toyota Land Cruiser Prada" 2006-го років.

Навіть на нормальний швейцарський годинник голова НБУ не розкошелилася

До речі, рік тому пані Гонтарева показувала свій будинок та запевняла, що взагалі не має брендових речей. А якось в Ризі її заскочили за шопінгом у цілком бюджетному магазині.

Фото з Facebook НБУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів