Ціна концертів за державний кошт: півмільона за Кароль та 65 тисяч - Козловському

4 листопада 2016, 13:35

Так звані "безкоштовні" концерти зірок, як виявилося, насправді коштують держбюджету немалих грошей.

"Наші гроші" опублікували дані, які з’явилися на "Прозорро", щодо того, скільки коштів з місцевих бюджетів та "Укрзалізниці" йде на участь артистів у всіляких міських заходах.

Найбільшу суму з представників музичної індустрії отримав український композитор-ФОП Володимир Бистряков. Філія "Центр сервісного забезпечення" ПАТ "Українська залізниця" замовила у нього організацію та проведення святкування Дня залізничника 3-го листопада у Києві на суму 640 тисяч гривень.

Бистряков непогано заробляє на "безкоштовних" концертах

Найбільший гонорар отримала Тіна Кароль, також оформлена як ФОП. Департамент гуманітарної політики міськради Дніпра заплатив їй 551 тисячу гривень за виступ на дні міста у вересні.


551 тисячу заробила Тіна та її команда за День міста Дніпра

Наталія Могилевська отримала значно менше. Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міськради (колишній Дніпродзержинськ) перерахував їй 98,4 тисяч грвиень за її 45-хвилинний концерт теж на день міста.

За 45 хвилин співу 98 тисяч гривень теж непогано

Найбільшу загальну суму за організацію концертів заплатили установи Маріупольської міськради, які уклали низку угод з ТОВ "ВМФ Івент Груп" на 1,06 мільйону гривень. Зокрема, виступ Гайтани обійшовся у 199,9 тисяч гривень, гурту "Скай" – 192 тисячі, а два концерти гурту "НеАнгели" – по 160 тисяч кожен.

Чумаківська сільрада Дніпропетровського району (близько 3-х тисяч людей населення) перерахувала 148,4 тисяч гривень за концерт Віталія Козловського, з яких безпосередньо сам артист отримав 65 тисяч. Залишок у 83,4 тисяч отримала фірма-організатор.

Навіщо Віталіку закордон, якщо йому і тут непогано платять?

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів