Джонні Депп висловився на підтримку Олега Сєнцова. ФОТО

16 листопада 2016, 19:47

Голлівудський актор Джонні Депп не лишився осторонь незаконного й абсурдного ув'язнення російською владою українського режисера Олега Сєнцова.

Джонні разом із музикантом Пітером Гебріелом і Надією Толоконніковою з панк-гурту "Pussy Riot" узяли участь у фотопроекті "В ув'язненні за мистецтво", який влаштували правозахисники з "Voice Project".

За допомогою цієї акції відомі артисти і музиканти намагаються привернути увагу до долі своїх колег з різних країн світу, які опинилися за ґратами з політичних мотивів.

Зокрема, Депп висловився саме на підтримку Сєнцова. На грудях у Джонні висить табличка із датою і строком вироку для українця.


Депп - Сєнцов

Як відомо, Олег Сєнцов засуджений в Росії до 20 років в колонії суворого режиму за створення "терористичного співтовариства" в Криму.

Британський музикант Пітер Гебріел нагадав світові про письменника і журналіста з подвійним шведсько-еритрейським громадянством Давіта Ісаака. Він з 2001-го року перебуває у в'язниці без вироку.

Імовірно, невдоволення влади Еритреї могла викликати публікація відкритого листа опозиціонерів, які вимагали вільних виборів в країні. Звернення було оприлюднено в заснованій Ісааком газеті "Setit".

Гебріел - Ісаак

Учасниця "Pussy Riot" Надя Толоконнікова стала на захист турецької співачки Нудем Дурак. Збирача курдського фольклору і музичного педагога було заарештовано в 2015-му році і засуджено до 10,5 років в'язниці за звинуваченням у пропаганді курдського сепаратизму.

Толоконнікова - Дурак

Франко-чилійська співачка Ана Тіжу підтримала поета з Саудівської Аравії Ашрафа Фаядха. Його в листопаді 2015-го року засуджено до смертної кари за "віровідступництво", проте пізніше вирок був пом'якшений до восьми років в'язниці і 800 ударів батогом.

Тіжу - Фаядх

Володар "Греммі", гітарист гурту "Rage Against the Machine" Том Морелло за допомогою фотопроекту нагадав про таїландського виконавця блюзу і кантрі, який виступав під сценічним псевдонімом Том Данді і брав участь в протестах опозиції.

Його було заарештовано в 2014-му році за звинуваченням в образі монархії. У червні цього року суд засудив його до 7,5 років ув'язнення, пізніше додавши до терміну ще три роки і чотири місяці за "кіберзлочини".

Морелло - Данді

Американський співак Алекс Еберт висловив підтримку в'єтнамському співаку Бін Тран Ву Іну, який у 2012-му році отримав шість років в'язниці і два роки домашнього арешту за "антиурядову пропаганду".

Еберт - Ву Ін

Фото "Voice Project"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів