Корогодський зібрався на місце Саакашвілі

14 грудня 2016, 16:39

Бізнесмен Гарік Корогодський приголомшив заявою – він подав свою кандидатуру на пост губернатора Одещини, який нещодавно покинув Міхеїл Саакашвілі.

Як повідомляє прес-служба Гаріка, цього разу усе буде серйозно.

"Я дуже люблю Одесу, і мені боляче дивитися на те, що з нею роблять. Моя мета - добре попрацювати, не дати можливість пройти черговому дебілу і дати дорогу гідному. Тільки не ще один Саакашвілі, який поторгував обличчям і ні х** не зробив за весь час", - заявив Гарік.

Корогодський зібрався у губернатори

"Я збираюся вивести Одеську область у п'ятірку провідних за всіма економічними показниками. Причому, за малий термін - я поки не готовий працювати довше, ніж триває сезон Мантри або Ібіці. А на згадку про своє губернаторство залишу Одесі фестиваль "типу Казантипу" і філію київського клубу "Життєлюб", що займається допомогою пенсіонерам", - поділився планами Корогодський.


На запитання ТаблоID, чи вже отримав Гарік українське громадянство, його представники відповіли: "Ми йдемо шляхом отримання тимчасового посвідчення громадянина України".

У мери Києва Гарік вже самовисувався

Чи буде рекламна кампанія такою ж "крейзі", як на київських фальш-виборах мера міста, невідомо, але кандидат заявляє, що нудно не буде.

"Я люблю Одесу і збираюся міняти Одесу, а не себе!" - наголосив Гарік.

Нагадаємо, у вересні минулого року "самовисуванець" Корогодський стібався з "мерзьких" виборів.

Фото прес-служби та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів