Бужинська стала мамою двійні. ФОТО

Вівторок, 27 грудня 2016, 10:21

Співачка Катя Бужинська стала мамою знову.

27-го грудня в київському пологовому будинку вона народила хлопчика і дівчинку.

Як повідомила прес-служба артистки, хлопчик з’явився на світ вагою 2550 грамів та зростом 51 сантиметр, а дівчинка важить 2300 та має зріст 50 сантиметрів.

"Це була моя мрія. І вона здійснилася. Звичайно ж, в той момент я була щаслива. Завжди хотіла мати велику дружну сім'ю. Мені шалено хотілося багато дітей, теплих затишних вечорів з сім'єю і щоб в будинку завжди лунав дитячий сміх", - сказала Катерина.

 Бужинська тепер мама трьох дітей

"Коли в клініці підтвердили факт про мою вагітність, я не могла повірити, це не передаванні відчуття і емоції щастя. Під час нашої весільної подорожі ми поїхали в Єрусалим, де з коханим написали записку-прохання і вклали в Стіну Плачу, а по поверненню в Болгарію зайшли в церкву і зовсім випадково виявили дві ікони святої великомучениці Катерини і святого Димитрія Солунського", - загадала Бужинська.

 Не встигла Катя народити, як її прес-служба вже повідомила про це

"За деякий час мені наснився сон, в якому два білих голуби прилетіли і сіли мені на руку. Для нас це було свого роду посланням, що наша мрія здійсненна. Вдячна Богу за такий подарунок долі. У нас королівська двійня: хлопчик і дівчинка. Ми дочекалися появи наших малюків. Весь час мріяла їх скоріше побачити і притиснути до себе. Я неймовірно щаслива", - зізналася співачка.

 Як відомо, у Каті також є дочка від попереднього чоловіка

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів