Окунська: Бруд неприємно читати, але він зберіг мені дитину, свободу та життя

26 січня 2017, 13:10

Колишня дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська пояснила, чому їй доводиться виливати весь бруд про судові розбірки з колишнім через доньку.

За словами жінки, саме ця публічність їй допомагає у боротьбі проти депутата.

Наталія написала у Facebook пост про те, що розуміє, наскільки багатьом неприємно читати весь її бруд, але без цього вона б не могла боротися з Власенком.

"…Ви знаєте мене багато років. Мою нездатність ображати людей і мою нелюбов до чвар. Мою простоту і любов до життя. Я не пліткую, не хамло, баню мовчки, жартую необразливо. У мене немає ворогів, і в цілому я дуже терпима до людей. Ви не бачите моїх ніг на пляжах, мого обличчя в ліфтах і моєї дупи в спортзалах. Я на ФБ тільки для того, щоб захищати спокій своїх дітей", - почала Окунська.


Окунська у соцмережі перепросила за весь бруд, про який пише

"У моєму житті бувають такі періоди, коли мені дуже потрібно викладати речі, які мені самій неприємні. Речі, які суперечать моїм принципам і вихованню. У такі моменти я не можу позбутися відчуття бруду на моїй сторінці. Бруд - це покарання за помилку у виборі чоловіка колись. Бруд за те, що я хотіла бути щасливою, але не з тим", - написала Наталія.

Вона зізналася, що її фізично нудить від цього бруду, але він допомагає в боротьбі з колишнім.

"Якби не розголос ситуації, він би реалізував свої погрози давно. Бруд неприємно читати, але ще неприємніше писати, не кажучи вже про те, щоб жити в ньому 9 років. Бруд багато разів рятував нас. Бруд зберіг мені дитину, свободу, життя", - заявила Окунська.

Наталія запевняє, що саме завдяки висвітленню конфлікту у мережі, їй вдається зберегти доньку

"Серед цікавих статей та веселих історій мені складно впихати свій біль, від якого мені нема куди бігти. З цим складно жити. Мені нудно, боляче і соромно... Соромно за свій вибір колись. Соромно, що немає сил протистояти політичній системі. Соромно перед дітьми, що якийсь … не дає нам спокійно жити ні в Україні, ні у Франції", - зізналася Наталя.

Також Окунська подякувала усім, хто її читає, за витримку і розуміння.

Окунська подякувала своїм френдам та підписникам за терпіння

"…Я хочу сказати, що зараз настав той момент, коли мені потрібно зробити все можливе і неможливе, щоб не втратити мою дочку Поліну, яку Власенко вже відсудив, і загрожує нам примусовим виконанням рішень судів. Він хоче відібрати її проти її бажання, не чуючи ні її прохання, ні її сльози", - зазначила жінка.

"…Я хочу сказати, що зараз все буде дуже голосно, брудно і знову нескінченно, і попросити у вас у всіх за це вибачення… Нам з Поліною дуже потрібні сили, тому що у нас їх більше не залишилося за 9 років судів... Було витрачено дуже багато сил, щоб виховати Поліну, але ще більше сил - щоб її не втратити", - написала Окунська.

Поліна неодноразово наголошувала, що не хоче жити з батьком

Нагадаємо, після того, як Власенко вкотре виграв в Окунської дочку, жінка виклала запис розмови Поліни з батьком по телефону.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів