"Добряка" Кузьму показали у пісочній анімації. ВІДЕО

3 лютого 2017, 10:41

Відома художниця з Криму Ксенія Симонова створила пісочну анімацію у пам'ять про загиблого два роки тому музиканта Андрія Кузьменка.

2-го лютого у другу річницю смерті лідера гурту "Скрябін" Ксенія виклала відео свого фільму, який назвала "Добряк". Таку саму назву має пісня Кузьми, яка і стала саундтреком до анімації.

"Два роки тому не стало Андрія Кузьменка... Я не була особисто з ним знайома, тобто ми не зустрічалися віч-на-віч, але познайомилися по електронній пошті. Це було приблизно за рік до його загибелі, в кінці 2013-го року. Тоді Андрій запропонував мені зняти пісочний кліп на його пісню "Мамо", але ми не встигали, було дуже багато роботи, що накопичилася за рік", - написала Симонова.

Симонова створила пісочний фільм у пам'ять про Андрія Кузьменка

"Він мені завжди дуже подобався як особистість, як артист - про його добрі справи я знала від волонтерів, які працювали з дітками, хворими на рак у відділенні онкогематології в Сімферополі. Ще він встиг провести кілька концертів в допомогу хворим діткам Євпаторії", - повідомила художниця.


2-го лютого виповнилося два роки з дня загибелі Кузьми у ДТП

"Тобто був волонтером і благодійником, хоча цього ніколи не афішував. Коли його не стало, я відчула, що за мною борг. На ту пісню кліп вже був знятий, але просто був борг, моральний, я про це думала часто", - зізналася Ксенія.

Авторка показала маленького Андрія з батьками

І на початку цього року Симонова зустрілася з останнім адміністратором Кузьми Ольгою Любченко.

"Ольгою, яка разом з ним була в машині в ту страшну аварію, отримала важкі травми, але залишилася жива І ми вирішили, що в цьому році знімемо триб'ют. Пісню "Добряк" запропонувала Оля, я її цілком підтримала - мені вона дуже подобається. Саме Добряк…" - написала художниця.

"Зайди в холодну воду, не бійся намочити ноги, переплисти кілометри льоду з дельфінами на той бік моря"

Нагадаємо, також польські музиканти переспівали пісня "Скрябіна" у пам'ять про Кузьму, якого немає з нами вже два роки.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів