Скрипка поставив крапку у темі "гетто" після дзвінка "Авакова"

23 квітня 2017, 09:43

Українське суспільство розбурхують, змушують виправдовуватися, витрачати час на цькування один одного.

Про це заявив співак Олег Скрипка у своєму блозі на "Українській правді".

Музикант заявив, що після публікації його висловлювань про "гетто", його розіграли пранкери, назвавшись міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook" - написав Олег.

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на "Євробаченні", запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі. Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики..." - розказав Скрипка.

Скрипку розіграв пранкер іменем Авакова

Але через сумніви Олег попросив друзів звернутися до справжнього Авакова, і той лише підтвердив здогадки музиканта про розіграш.


"Навіщо це робилося, можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації", - заявив лідер "ВВ".

Він також підкреслив, що це вже не перша інфоатака, зрежисована проти нього.

"Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас, оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани..." - обурився музикант.

"Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні", - наголосив Скрипка.

"Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу", - зазначив Олег.

"Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ. Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка", - підсумував Скрипка.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів