Новий президент Франції Еммануель Макрон: Історія кохання зі шкільною вчителькою

8 травня 2017, 09:03

39-річний Еммануель Макрон – колишній інвестиційний банкір та колишній міністр економіки Франції став новим президентом країни, причому наймолодшим в історії, здолавши в другому турі Марін Ле Пен.

Нетрадиційна сексуальна орієнтація, яку буцімто приховує політик, та його шлюб із жінкою, котра годиться йому в матері, ще й була його вчителькою – такі пікантні "родзинки" упродовж передвиборчої кампанії смакувала французька й світова преса.

Еммануель підкорив Бріджит незважаючи на велику різницю у віці й осуд суспільства

Коли Еммануелеві Макрону було 15, він закохався у свою вчительку літератури Бріджит Оз'єр (Трогно). У 17 він заявив, що одного дня неодмінно одружиться з нею. Заміжня жінка та мати трьох дітей, старша від нього на 24 роки, певно, не повірила юному зухвальцю, а дарма – у 2007-му році вона таки стала мадам Макрон.

Про цю цікаву лав-сторі розказує у книзі "Еммануель Макрон: Ідеальний молодий чоловік" французька журналістка Анн Фульда, пише "The Local".


Так виглядає нова перша пара Франції

Коли батьки юного Еммануеля взнали, що об’єктом його пристрасті є 39-річна вчителька, вони намагалися покласти цьому край. Вони просили Бріджит дати спокій їхньому синові, принаймні доки йому не виповниться 18.

"Нічого не можу обіцяти", - буцімто відповіла учителька.

Макрон переміг у виборах з великим відривом

"Ви не усвідомлюєте, але ви прожили своє життя, а він ні… він не зможе мати з вами дітей", - благала Бріджит мати Еммануеля, Франсуаза.

Намагаючись зцілити сина від цього кохання, батьки відіслали його вчитися до Парижа. Проте впертий юнак здійснив свою обіцянку, що дав Бріджит: він врешті повернувся та завоював її.

Заборонене кохання пройшло випробування роками, і тепер свекруха та невістка – подруги.

Бріджит - зі шкільної вчительки до першої леді країни

Не заводити спільних дітей – це було свідоме рішення Еммануеля та Бріджит.

"Не мати дітей – це наш вибір. Вибір, який не є для мене егоїстичним. Це вибір, який був зроблений, який я мав зробити дуже молодим, враховуючи нашу різницю в віці. Мені не потрібні мої біологічні діти та онуки, щоби віддавати їм стільки ж любові, як я віддаю (тим, які в мене є)", - сказав Макрон, котрий є "прийомним дідом" семи онукам коханої.

16-річний Макрон та його тоді ще майбутня дружина

Цікаво, що старший син першої леді, Себастьєн, старший за Еммануеля на два роки. Її старша донька, Лоренс, не лише ровесниця вітчима, а й навчалася з ним в одному класі. Молодша ж, 30-річна Тіфен, за фахом юрист, допомагала Макрону під час його передвиборчої кампанії.

Очікується, що перша леді братиме активну участь у політичній діяльності свого чоловіка.

"Якщо мене оберуть – ні, перепрошую, коли нас оберуть – вона буде поруч, у неї буде власна роль і власне місце. Я багато чим їй завдячую, вона допомогла мені стати тим, ким я є", - сказав свого часу Макрон "Bloomberg".

Макрону закидають нетрадиційну орієнтацію, а шлюб із Бріджит називають прикриттям

Із чуток, що насправді він – гей, я шлюб із Бріджит – то лише прикриття, Макрон сміється. Каже, певно, то його голограма крутить таємні романи з чоловіками.

Офіційно Еммануель Макрон почне свій президентський строк 14-го травня - саме на цей день призначена церемонія інавагурації нового лідера Франції.

Тим часом у мережі його перемогу вже завзято фотожаблять.

Еммануель Макрон став наймолодшим президентом в історії Франції
Ходять чутки про нетрадиційну орієнтацію новообраного французького керманича
Еммануель Макрон та його кохана Бріджит святкують перемогу

Є й свіжі меми, зокрема про те, як Франція, навчившись на помилках США, не допустила до влади такого "небезпечного клоуна", як Дональд Трамп.

Нагадаємо, попередником Макрона був Франсуа Олланд, котрий відзначився позашлюбними стосунками з актрисою Жюлі Гайе. Саме з нею глава французів зраджував дружину Валері Тріервейлер.

Фото з сайту "The Daily Mail" та з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів