Білик прокоментувала свій концерт в Одесі

П'ятниця, 9 червня 2017, 10:12

Прес-служба Ірини Білик нарешті прокоментувала події в Одесі, що сталися під час концерту співачки, який намагалися зірвати.

Крім того, що представники артистки звинуватили бойкотувальників у відсутності чітких причин протесту, вони також надали коментар самої Білик.

"Коли я була в дорозі, мені почали дзвонити і писати знайомі, друзі, близькі. Говорили, що бачили повідомлення в соціальних мережах, що переживають, пропонували скасувати концерт. Але як я могла не виступити перед тими людьми, які прийшли до мене і хочуть слухати мою музику?" - обурилася Ірина.

 Іра заявила, що не могла не виступити перед людьми, які на неї чекали

Також зірка підкреслила, що більше хвилювалася не за себе, а за своїх прихильників.

"Сама я, в першу чергу, переживала не за себе, а за публіку, яка прийшла на мій виступ, особливо за мам з маленькими дітьми. Після того, як я вдруге стала матір'ю, моє ставлення до дітей стало ще більш трепетним - причому, абсолютно до всіх", - заявила співачка.

Як повідомляють у Білик, її продюсер Олег Збаращук вийшов до заворушників і запитав, чому ті вимагають скасування концерту. У відповідь Ірину звинуватили у проросійській позиції, але в чому саме вона виражалася, ніхто, за даними представників співачки, пояснити не зміг.

Заради справедливості варто зауважити, що ініціатор протесту Сергій Стерненко неодноразово казав, що причиною бойкоту концерту став візит Білик до окупованого Криму у 2015-му році.

"12 серпня 2015 року відвідувала Крим, заїхавши з території РФ. Літаком з Москви, якщо бути точнішим. Прокуратура тоді цей інцидент розслідувала, але до відповідальності Білик так і не притягнули", - писав Стерненко у Facebook.

Про все це у 2015-му році сама співачка розповідала "ТСН" і сама ж зізналася, що летіла на півострів через Москву.

 Схоже, Іра так і не зрозуміла, за що її бойкотували в Одесі

Утім, Білик вважає, що журналісти перекручують інформацію заради гучних заголовків.

"На що тільки не йдуть журналісти заради гучних заголовків... Так, іноді я їжджу в Москву до Аслана - мого чоловіка і батька мого молодшого сина. Але концертів там у мене не було. Але ж стверджують, що я виступала в Кремлі на ювілеї Людмили Гурченко. І ще в Криму, куди я приїхала на весілля подруги, я нібито сиділа в журі на "Новій хвилі", - обурилася Ірина, хоча про її поїздки до Москви у заяві активістів не йшлося.

 Білик зізналася, що їздить до чоловіка у Москву, але запевнила, що не виступає у Росії

"Невже зараз, коли у кожного є телефон з відеокамерою, після виступів на таких великих заходах не залишилося б жодної фотографії та жодного відео, де я співаю на сцені? Я дуже люблю Україну, всіх своїх українських слухачів, хочу дарувати їм свої пісні, свою любов і не бути замішаною у всій цій брехні і вигаданих плітках", - підсумувала Білик і додала, що попри все, отримала незабутнє задоволення від концерту.

Нагадаємо, вдень 8-го червня з'явилося повідомлення голови Одеської поліції, що концерт Білик скасовано. Однак виступ співачки все-таки стався, і супроводжували його бійки протестувальників з поліцією.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів