Концерт Білик в Одесі таки відбувся: з бійкою протестувальників та поліції. ВІДЕО

П'ятниця, 9 червня 2017, 08:07

Інформація про скасування концерту Ірини Білик на відкритті одеського ресторану виявилася неправдою. Адже артистка 8-го червня все ж таки виступила на заході, який супроводжували сутички бойкотувальників та поліції.

Як заявив у своєму Facebook ініціатор одеських протестів Сергій Стерненко, спровокував конфлікт голова Одеської поліції Руслан Форостяк, який перед тим повідомив, що концерту Білик не буде.

 Поки Білик співала у ресторані, перед входом у заклад билися протестувальники та поліція

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Варто зазначити, що у коментарі "Укрінформу" Форостяк повідомив, що арт-дирекція, яка організовала виступ Білик на відкритті ресторану, дезінформувала правоохоронців.

"Арт-директор заходу ввів сьогодні в оману поліцію, повідомивши про скасування виступу Білик на відкритті одеського ресторану. Чи буде це мати якусь правову відповідальність і наслідки, поки що не готовий сказати", - зазначив Форостяк.

"Позиція правоохоронних органів - забезпечити законність та правопорядок. Хоча, звісно, зараз організатори заходу, які нас обманули, налаштували поліцію проти себе. Я зараз не довіряю жодному слову цих людей, я вбачаю спроби організаторів обманути як правоохоронців, так і представників громадськості..." - заявив голова поліції Одеси.

До речі, ще перед концертом у своєму Facebook Форостяк попереджав, що не впевнений у скасуванні концерту.

Як відомо, підставою для бойкотування концерту Білик стала її поїздка до окупованого Криму у 2015-му році, яку вона здійснила літаком з Москви.

"Прокуратура тоді цей інцидент розслідувала, але до відповідальності Білик так і не притягнули", - написав Стерненко у Facebook.

Нагадаємо, наприкінці травня в Одесі ті самі активісти зірвали концерт Світлани Лободи. А потім через погрози свій виступ скасував Іван Дорн.

Фото Білик з її Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів