У мережі пригадали театральний "тріумф" жінки Курченка

Неділя, 18 червня 2017, 12:06

Ще у квітні цього року у пресі з’явилася інформація про те, що оголошений у розшук Сергій Курченко спокійнісінько живе у Москві, має розкішний будинок та жінку-актрису.

Тоді у матеріалі одного з російських видань йшлося про те, що така собі Олена Римаренко, яку і називають дружиною втікача, працювала у театрі Олега Табакова та навіть грала головну роль у весняній прем’єрі "Сад кохання".

Також зазначалося, що Курченко нібито купив роль своїй жінці, для якої Васса Железнова стала дебютом на театральній сцені.

 Зараз на сайті театру немає навіть цього фото і згадки про Римаренко. Скріншот зроблений ще у квітні

Однак, судячи за все, акторська кар’єра Римаренко, про яку у мережі важко знайти бодай якісь факти, закінчилася невдачею. І всі вже про неї б забули, якби не згадка у програмі "Особое мнение" Дмитра Муратова на радіо "Эхо Москвы".

Днями журналістка Ксенія Ларіна написала у своєму Facebook про те, що так звана дружина Курченка справді грала головну роль у виставі Театра Табакова.

Судячи з коментарів та відгуків про виставу за участю Римаренко, акторського тріумфу не вийшло. На сайті театру немає жодного фото Олени, а в описі вистави "Сад кохання" головну роль виконує лише Олена Лаптєва.

Щоправда, тоді у квітні була інформація, що Римаренко вагітна. Тому є дуже мала вірогідність, що вона справді пішла у декретну відпустку, як і повідомили тоді у прес-службі Театру Олега Табакова.

На сторінках акторів Тетару Табакова, які також грають у "Сад кохання", теж немає згадок про Римаренко. Хіба що є кілька фото з репетицій.

Судячи за все, Римаренко на фото зверху

До речі, на сайті "Afisha.ru" є одне фото з вистави та відгук людини, яка її бачила.

"...Сьогоднішня прем'єрна вистава - це якийсь подив. Нудна, без сенсу, не цільна постановка. Слабка головна героїня. Я навіть не розумію, хто вона. Моторошний говір видає в ній не актрису трупи Табакова, а зірку повітового театру міста N ...".

 На фото по центру начебто і є дружина Курченка
 

До речі, за чутками, Римаренко вже народила сина Курченку, тож вагітна другою дитиною від нього.

Якщо вірити виданню "The Insider", живе подружжя на Рубльовці.

 Ось у цьому будинку наче і живе втікач Курченко
 

Нагадаємо, три роки тому у мережі показували маєток Курченко під Переясловом. А ще у 2013-му Ксенія Собчак розказувала, що Курченко зустрічається з телеведучою Тіною Канделакі.

Фото з Instagram, з сайту "Ваш досуг", "The Insider", скріншот з сайту Татру Табакова


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів