Собчак: Одружений Курченко зустрічається з Канделакі

21 листопада 2013, 17:39

Російська тусовщиця Ксенія Собчак, схоже, провокує новий скандал. Білявка заявила, що телеведуча Тіна Канделакі має роман з українським бізнесменом Сергієм Курченко.

Собчак, яка вже давно має зуб на Канделакі, присвятила амурним стосункам Тіни з власником групи компаній "Газ-Україна" цілу колонку у виданні "Сноб".

Ксюша запевняє, що Канделакі і Курченко зустрічаються у Європі та по приватних кабінетах московського ресторану. Більше того, Собчак повідомила, що український бізнесмен - одружений, але цей факт приховує.

Канделакі зустрічається з Курченком?

"Пригадую Тініну мрію - "Хочу мати свій літак "- і думаю: "Ну і чудово, треба порадіти за людину, а не зубоскалити - бюджету, що був відпиляний у "Аерофлоту", і трішки від інстаграма Кадирова, вистачає на фрахт приватного літака", - почала Ксенія.


"Але ось яка халепа вийшла. Виявляється, фрахт приватних рейсів для Тінатін Гівіївни через складну схему здійснюється завжди однією і тією ж людиною - українським олігархом Сергієм Курченком", - написала Собчак.

Білявка зазначає, що Канделакі факт роману з Курченко дуже тішить, а от його презенти - не надто.

Собчак розкрила таємниці бізнесмена Сергія Курченка?

"А далі, за щасливим збігом обставин, наша спільна подруга розповідає, що Тінатін Гівіївна з радістю вихваляється у вузькому колі своїм українським залицяльником", - повідомила Ксюша.

"Зустрічаються вони завжди у страшенній таємниці: літають до Європи різними літаками, зустрічаються в Москві в приватних кабінетах ресторану "Турандот ". Сергій Курченко дарує Гівіївні антикварні предмети меблів, з чого вона (зі слів спільної подруги) журиться: годинник "Breguet" від Кадирова їй все-таки більш зрозумілий як подарунок", - додала вона.

Тіна до вподоби різні прикраси, а не антикваріат, який їй дарує Сергій?

А далі Собчак розкриває ще одну таємницю:

"Здавалося б, про що це я? Людям добре, і мені треба б вирвати з серця чорну заздрість до скарбів Тінатін і відправлятися на маршрутці додому, чистити картоплю Максиму. Виявляється, Сергій Курченко одружений. Факт одруження він ретельно приховує: ця інформація закрита для сторонніх, а в українських ЗМІ стоїть "повний блок" на цю тему".

"Звідки у Гівіївни така любов до одружених чоловіків? Спершу була "свинка" при ще існуючому чоловікові, а тепер ось це. Чи не час уже хлопцям, Сергію та Рамзану, познайомитися? Чай не чужі", - додала вона.

Схоже, на такі скандальні ведвертості Ксенію потягло після того, як Тіна звинуватила її у брехні.

Канделакі, схоже, розлютила Собчак

Так днями Собчак розповіла про відпочинок Канделакі з Кадировим у Дубаї. На що грузинська телеведуча заявила, що у Ксюші розвивається параноя. Тіна навіть запропонувала суперниці закластися на 500 тисяч доларів, що вона не зможе довести свої слова.

Та тусовщиця не стала більше чіпати стосунки Тіни з Рамзаном, а вирішила піти далі й розповісти про неї та Курченка.

"Хочу подякувати Тінатін Гівіївні за важливу і своєчасну інформацюі, так само як і за звинувачення мене у брехні. Дійсно, каюся, упустила важливий момент. Писала я взагалі- про візит патріарха, але вже раз пішла така п'янка... Так , Тіна була не тільки в Дубаї з Кадировим. Вона була і в Грузії. Прочитавши її гнівну одповідь про Грузію, я почала перевіряти цей , здавалося б, непримітний факт", - написала Собчак.

Ксюша "вивалила" нову правду про Тіну

От тоді то Ксенія й з'ясувала про те, що Канделакі літає лише приватними літаками, а далі дізналася й про буцімто стосунки Тіни з українцем.

"Воістину, іноді бувають на світі настільки бідні люди, що у них немає нічого, крім грошей. Так що свої 500 тисяч залиште, Тінатін, собі: адже це все, що у вас насправді є:)" - закінчила свій допис Ксенія.

До слова, невідомо, як щодо однієї на двох дами серця, але дещо спільне в Рамзана Кадирова та Сергія Курченка є. Нагадаємо, обоє вони мають власні портрети з грошей.

Фото "Корреспондент", crime.in.ua, starslife.ru, olligator.ru, Twitter Канделакі та Собчак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів