Кличко пішов зі спорту та заінтригував "наступною кар’єрою". ВІДЕО

3 серпня 2017, 12:48

Відтепер боксер Володимир Кличко може пробувати себе в абсолютно інших амплуа. Адже чемпіон оголосив про завершення спортивної кар’єри

Про це Володя повідомив 3-го серпня у своєму відеозверненні.

"Якоїсь миті з різних обставин ми маємо або хочемо перемкнути нашу активну частину життя і підготуватися до наступної глави, до нових викликів, випробувань. Очевидно, я - не виняток із правил, і зараз прийшла моя черга зробити це", - сказав Кличко-молодший.

Кличко вирішив піти з великого спорту

Він висловив надію, що його наступна кар'єра, яку він вже паралельно почав кілька років тому, стане такою ж успішною, як і попередня.


"Я хочу запросити вас (мої шанувальники - ред.) продовжити цю нову і захопливу подорож разом зі мною і з брендом "Кличко", - закликав боксер.

Який бренд мав на увазі Володя?

При цьому Кличко так і не сказав, яку саме нову кар'єру має на увазі.

"Я став готельєром, тренером, менеджером, промоутером, фінансистом", - зауважив спортсмен.

До речі, ще на початку червня стало відомо, що Кличко у Гамбурзі представив свій бренд, який складається з нового сайту та нового додатку під назвою KLITSCHKO Code.

За допомогою цього додатку користувачі iOS і Android можуть сканувати штрих-коди на сайті, отримуючи відео, фото, аудіо або текстові новини та повідомлення про Володимира. Додаток тепер доступний в App store і на Google Play.

Фото з Twitter та з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів