Лоліта навмисне не говорила про гастролі в Криму: Була надія, що пустять в Україну

11 серпня 2017, 13:19

Співачка Лоліта Мілявська, котру в квітні зняли з потягу й не пустили в Україну, побідкалася зірваними концертами в окупованому Криму.

Скандальна артистка також зізналася, що навмисне не говорила із журналістами про майбутні виступи на півострові, бо сподівалася, що її, попри все, таки пустять потім до Києва. Про це Лола сказала у відео, яке записала на телефон і виклала в Instagram.

Лоліта все ще вірит, що її пустять в Україну. І це після наміру виступити на території окупованого Криму?

Артистка заявила, що концерти у шести містах окупованого Криму зірвані через аферистів, яким повірила вона та її команда.

"Дорогі мої підписними, змушена констатувати той факт, що ми з моїм колективом потрапили під аферистів. Справжніх аферистів. Квитки у Крим були анульовані вже о 12 годин ночі, коли ми здавали і здали речі, і заплатили за надмірну вагу за інструменти, за все", - сказала Мілявська.


Та, виявляється, Лоліта до цього часу не коментувала спершу ані майбутні гастролі в Криму, ані потім уже зірвані концерти, бо не втрачала надію потрапити потім до Києва.

"Не коментувала (гастролі в Криму) розповім чому. Напевне, тому що була надія, що, можливо, мені дозволять в’їзд на Україну і я зможу бачити свою сім'ю. Тому гастролі в Криму я не коментувала. Мені вже дзвонила "Радіо свобода" чомусь. Усі шукають якесь політичне підґрунтя. Ні, звичайні аферисти, які певно думали забрати з каси усі гроші".

Співачка бідкається, що не може бачитися з дочкою, але з Києва до Москви не поспішає її перевозити

Нагадаємо, 23-го квітня Лоліту зняли з потягу, коли вона їхала до столиці України. Жіночка відреагувала на це матюкливим відео, в якому заявила, що не розуміє, як її не пускають в країну де вона народилася і де живе її дочка.

Фото і відео Instagram Лоліти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів