Підмосковне "Межигір'я" Януковича: оприлюднено перші ФОТО

27 серпня 2017, 10:02

Президент-утікач Віктор Янукович, кажуть, живе-поживає у підмосковному селі Баковка, в будинку за понад 4 мільйони доларів. Помешкання оточене величезним муром, який охрестили "Китайською стіною".

Сусідом Януковича є співак і російський депутат Йосип Кобзон. Саме він днями й "здав" місце проживання екс-президента, завдяки чому журналісти зуміли розшукати перші фото підмосковного "Межигір'я" Януковича.

Янукович і Кобзон, виявляється, сусіди

Знімки будинку оприлюднив журналіст Валерій Калниш у своєму Facebook.

"Є варіант – Янукович живе за адресою вул. Лісова 25а. На жаль, гугл-карти не дають можливості розглянути докладно цей самий паркан і сторону, в якій він знаходиться", - написав він.


Ось будинок, де, йомовірно, живе президент-утікач
"Китайська" стіна й штучні тварини

Ймовірно, детальні фото навмисне не розмістили на мапі. Принаймні, раніше Йосип Кобзон натякав, що за помешканням Януковича наглядають спеціальні органи.

"У Баковці паркан до паркану зі мною - ми цю споруду жартома називаємо "Китайська стіна" - сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете! Ця дача в Баковці контролюється нашими відповідними органами", - сказав Кобзон у коментарі "Дням.ру".

Що ж до цін, то підмосковне житло Януковича оцінюють в 260 мільйонів рублів - це десь 4,4 мільйона доларів.

Як повідомлялося, у березні цього року адвокат Януковича Віталій Сердюк стверджував, що екс-президент постійно проживає в Ростові-на-Дону за адресою вул. Єременка, 81В.

Водночас прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що за цією адресою ніхто не проживає.

Нагадаємо, під час свого президентства Віктор Янукович встиг відбудувати собі під Києвом резиденцію Межигір'я - показовий об'єкт "розкоші" й несмаку із "палацом" на воді, купою кришталю, золотого оздоблення, страусиною фермою, полем для гольфу й золотим батоном.

Фото Facebook, ВВС та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів