Стала відома причина смерті колишнього зятя Тимошенко

10 січня 2018, 14:39

Причиною смерті 49-річного рок-музиканта та байкера Шона Карра стали внутрішні кровотечі. У чоловіка, який свого часу був одружений із дочкою Юлії Тимошенко, Євгенією, вже давно були проблеми зі здоров'ям.

Карра кремують у Празі, урну з прахом його дочка відвезе до Великобританії.

Про це "Вестям" розповів друг небіжчика Раймонд Девіс МакРоббі.

Шон Карр був байкером та учасником гурту Death Valley Screamers

"У Шона тривалий час були проблеми зі здоров'ям. Він помер уві сні від сильних внутрішніх кровотеч, буквально за годину до того, як до нього мали приїхати донька і двоє близьких друзів. Із клініки зателефонували і повідомили, що його не стало. 11-го січня його кремують, а урну з прахом його донька Шарлотта повезе в Лідс, там буде визначена дата поминок", - повідомив МакРоббі.


Удова Шона, Мері Хілл

Зі слів батька одного з колег Карра за гуртом Death Valley Screamers, Шон перебрався до Ужгорода наприкінці 2016-го, майже півроку жив поміж Україною та Чехією, брав участь у байкерських заходах та музичних фестивалях. Свій план відкрити бар у Празі Шон здйснити не встиг.

Шон Карр помер від внутрішніх кровотеч

Як відомо, через кілька років після свого розлучення з Жужею Тимошенко Карр одружився зі своєю співвітчизницею Мері Хілл. У 2015-му році вона народила йому сина Джексона. Старшій Шоновій доньці, Шарлотті (Чарлі) вже 22 роки. Судячи з фото в соцмережах, у них були теплі стосунки, якось дівчина навіть приїздила до України.

Шон із донькою Чарлі

Нагадаємо, спочатку повідомлялося, що Чарлі все ж встигла побачити тата перед смертю.

А це, схоже, Шарлотта з молодшим братиком

Видання зв'язалося з Євгенією Тимошенко, але вона не стала відповідати на питання, чи планує бути присутня на похороні колишнього чоловіка. Як відомо, дочка Юлії Володимирівни потім вийшла заміж за бізнесмена Артура Чечоткіна. Подейкували, за розлучення з Женею той навіть виплатив Карру відступні.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів