Пішов із життя колишній зять Тимошенко

8 січня 2018, 22:21

Колишній чоловік дочки Юлії Тимошенко Євгенії, британський рок-музикант Шон Карр пішов із життя у віці 49 років. Смерть настала уві сні, але причина поки не відома.

Трагічну новину повідомлено на Facebook-сторінці гурту Карра, Death Valley Screamers.

Колишній чоловік доньки Тимошенко помер у віці 49 років

"Настав той день, про наближення якого я знав і якого боявся, я молився про те, щоби його життя повернуло на краще, і все змінилося, але з тягарем за серці мушу повідомити, що містер Шон Карр пішов із життя о 10-ій ранку 8-го січня 2018-го року уві сні у Празі, його донька Чарлі була поруч з ним", - написав представник музичного колективу.

"Від початку і до кінця він прожив своє життя 100-відсотково повним ходом, його життям була любов до музичних вечірок та байків...", - говориться у сумному пості.


Також автор згадав про величезну любов, яку Карр відчував до України. Незадовго до своєї смерті він заснував байкерський клуб у Празі, і був дуже захоплений цією темою.

Жужа і Шон вінчалися в 2005-му, але шлюб протримався недовго

Нагадаємо, шлюб Євгенії Тимошенко з Карром, старшим від неї на понад 10 років, тривав із осені 2005-го до весни 2012-го року. Розлучаючись, екс-подружжя скрупульозно поділило майно. У 2013-му році Шон знову одружився та за два роки вдруге став батьком. Жужа ж у 2014-му вийшла заміж за одесита Артура Чечоткіна і зробила Тимошенко бабусею.

У Шона лишилася доросла дочка та маленький син

Фото з Facebook Карра, Фото Євгена Бурляя з "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів