Сумська розповіла про життя дочки у Москві та стосунки з зятем

26 жовтня 2017, 15:18

Актриса Ольга Сумська останнім часом говірка та відверта.

Нещодавно вона згадала про сексуальні домагання зі свого минулого, а тепер розповіла про життя дочок Антоніни та Ані.

Виявляється, Сумська особисто зустрічала старшу доню з пологового.

"…Хотіла підтримати її у важливий момент в житті. Ой, той тиждень - суцільні сльози щастя. Коли береш свого нащадка, первістка твоєї дочки на руки - мороз по шкірі. Ця крихітка - цілий Всесвіт. Ці очі неймовірні. А запах? Це ж запах бога, яким пахне немовля!" - поділилася враженнями Сумська з "Комсомольською правдою в Україні".


Сумська, виявляється, їздила до Москви зустрічати онуку з полгового

Також актриса розказала, як її доньці вдається впоратися з немовлям.

"Тоня дуже відповідальна мама - далося взнаки те, що вона няньчила молодшу сестру, навички є. Чоловік постійно на зйомках. Добре, що біля неї свекруха, вона допомагає. Хотілося б і мені бувати там частіше, проте це не так просто. Але ми щодня на зв'язку", - зауважила Сумська.

Антоніні у Москві допомагає свекруха

"Тоня вже навчила дитину плавати: надягає їй на шию надувне коло, і та бовтає ніжками у ванні. Я так люблю дивитися по скайпу, як вона плаває", - додала актриса.

Із зятем Володимиром Ягличем в Ольги добрі стосунки.

"Він дуже зворушливо мене зустрів букетом троянд, ми спілкувалися, чаювали, я насолоджувалася тим, як він тримає дитину на руках", - поділилася акторка.

Про роман Тоні з російським актором стало відомо ще два роки тому

Сумська повідомила, що Тоня поки вдома з дитиною, бо годує грудьми.

"Але все ж почала зйомки в серіалі. Я розумію, як важко поєднувати, і серце розривається. Я пропонувала - якщо надійде пропозиція головної ролі в класному кінопроекті, нехай везе онучку до нас - ми будемо няньчити, а вона нехай грає. Але вона сувора - ні, каже, не буду, як ти, кидати дитину на бабусю", - зазначила Сумська.

Паперна з Ягличем не дуже афішують стосунки. Якби не Сумська, то ніхто б іне знав новин

Що ж до молодшої доньки Ганни, то у неї зараз непростий перехідний вік.

"Ой, складно, ой, не просто. Я навіть не уявляла собі, що дитина може бути такою складною в цей період… Несприйняття всього, що виходить від мене: моїх думок, моїх порад і суцільна критика всього", - зізналася Ольга.

15-річна Аня критикує маму та хоче стати моделлю

"Вона дуже самокритична, і їй потрібна підтримка, а ще їй дуже складно в школі, адже це не секрет, що діти відомих людей там в особливому становищі - всі їхні дії розглядають буквально під лупою. Ні, однолітки не говорять їй нічого, але вона все одно це відчуває. Сподіваюся, це минеться, і Аня повірить в себе, хоча я їй кожен день говорю, що вона – найкрасивіша", - сказала Сумська.

Сумська з дочками від різних чоловіків - Тонею від Євгена Паперного та Ганною від Віталія Борисюка

Аня, до речі, хоче бути моделлю.

"Вона, правда, дуже яскрава. Але дуже переживає, що у неї в 15 років немає росту 180 см, як у Тоні. А я їй кажу: "Доця, почекай, ще все попереду, твій тато почав рости в 17 років". Аня хоче бути моделлю, просто божеволіє від цієї професії. Але тут ще треба мати пробивний характер, терпіння і колосальну працездатність", - підкреслила балакуча актриса.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів