Седокова згадала, як у 19 років тікала від свого кривдника

1 лютого 2018, 14:39

З нагоди виходу нового кліпу Аня Седокова вирішила згадати історію, яка сталася з нею у 19 років.

Тоді вона перебувала у стосунках із чоловіком, який її принижував, ображав, але від себе не відпускав.

Напередодні виходу відео співачка згадала, як втекла від свого кривдника. А дещо пізніше уточнила, коли саме це все було.

"У мене були стосунки, з яких я не могла вибратися, як із тенет. Він ображав мене, потім просив пробачення. Він робив мені боляче, принижував, але потім принижувався сам і просив все повернути", - розповіла Аня.


Седокова любить підживлювати свій образ drama queen у мережі

"Я все розуміла, але не знала чому не йду. Виправдовувала кожен його крок своєю неспроможністю або його складним життям. Він тримав мене міцно. У нього були сильні руки і міцний чоловічий характер", - згадала мати трьох дітей.

"Я пам'ятаю, як зрозуміла, що мені потрібно бігти. Рятуватися. Зараз або ніколи. Я взяла паспорт, одягла перші черевики і толстовку. Я бачила, як охорона набирає його і каже, що я йду. Я знала - у мене є десять хвилин, десять хвилин, в які він розгорне свою машину в напрямку нашого будинку і не відпустить мене. Зараз, або я ніколи не наважуся", - продовжила Седокова.

Аня дуже рано пізнала образи та приниження від чоловіка

"Я вибігла залишивши все, все своє життя, лахи, косметику, книги... Я залишила, щоб вижити. Так і почалося моє життя на волі", - підсумувала вона.

Як виявилося, тоді співачці було всього лише 19 років, а чоловік був старший за неї.

"Я була маленькою дев'ятнадцятирічною дівчинкою і зовсім нічого не розуміла. До мами не підеш вже скаржитися, начебто доросла, а подругам не до цього. Він був старший за мене і розумніший. Йому було легко мною керувати, і я досі не розумію, як мені все ж вдалося", - зізналася Седокова.

Аня взагалі любить згадувати свої невдалі стосунки у мережі

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів