Седокова подякувала чоловікам-зрадникам: Я залишуся доброю та наївною

31 серпня 2017, 11:14

Співачка і мати трьох дітей Аня Седокова, яка вкотре розлучилася з черговим бойфрендом і батьком її сина, знову розразилася потоком свідомості щодо чоловіків.

У своєму Instagram артистка подякувала за численні зради, назвалася сильною жінкою та пообіцяла не ставати злішою.

"За кожною сильною жінкою стоїть зрада чоловіка... Спасибі за те, що робите нас сильнішими. Найуспішнішими. Дякую за той бруд, який з вас ллється. Спасибі, адже він лікувальний", - почала Аня.

Седокова любить поміркувати у мережі на тему негідників чоловіків

"Ми не сердимося, ми просто дивуємося, звідки в вас стільки. Ви щасливі, а це прекрасно! Спасибі, що прокидаючись щодня дякую Богові, за те, що вирішила рухатися далі… Я посміхаюся і дякую Богові, бо довіряю йому і його плану. Якщо він вирішив так, я підкорюся і йду далі", - зауважила співачка.


Аня розійшлася з черговим коханцем, так і не розкривши його особу

"Я не стану зліше, не стану підступніше. Я залишуся доброю і наївною. Можливо дурною, а хтось скаже і дурепою. Я випиватиму свою чашку кави вранці і розумітиму, що сьогодні я можу змінити світ на краще, допомогти тому, кому потрібна допомога і підтримка. Тому що так роблять ті, хто прийшов в цей світ не руйнувати, а будувати", - заявила Седокова.

Зате Седокова хоче змінювати світ на краще

"За кожним сильним чоловіком стоїть кохання жінки. Мені ці слова подобаються набагато більше. Тож витираємо сльози і вперед, мої улюблені дівчата", - закликала Аня.

Аня взялася підбадьорювати жінок, які так само страждають від чоловіків, як і вона

Крім того, Седокова знову показала ніжні почуття до співака Анатолія Цоя, з яким вже інтригувала фолловерів і пресу.

Фото і відео з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів