Киянин Alekseev представить Білорусь на "Євробаченні" скандальною піснею

17 лютого 2018, 10:49

Український співак Микита Алексєєв, він же просто Alekseev представлятиме Білорусь на цьогорічному конкурсі "Євробачення" в Лісабоні. Він здобув переконливу перемогу в фіналі білоруського нацвідбору 16-го лютого.

Юнак повезе на конкурс пісню "Forever", котра стала предметом гучного скандалу.

Українець Alekseev палахкотів на білоруському нацвідборі

Окремою фішкою виступу Микити стала світлова інсталяція на екранах та костюмі-дисплеї самого артиста. За словами представників співака, у ній уперше в світі було застосовано нововинайдену технологію гнучного екрану.

Як повідомляє сайт Tut.by, Алексєєвy віддали найбільшу кількість балів і глядачі, і професійне журі. Загальна сума склала 24, тоді як інші претенденти спромоглися набрати максимум по 14.


Як нагадує видання, у січні більшість учасників білоруського нацвідбору вимагали дискваліфікації Alekseev, погрожуючи вийти зі змагання, якщо він потрапить до фіналу.

На їхню думку, "Forever" - це просто версія російськомовної пісні "Навсегда", котру переклали англійською, переаранжували і скоротили. Тим часом "Навсегда" Микита виконував на концертах ще у травні 2017-го року, тобто раніше, ніж дозволяється правилами конкурсу. Команда ж самого співака наполягала, що мова йде про дві самостійні композиції.

У підсумку "Белтелерадиокомпания", до якої з офіційним листом звернулися учасники нацвідбору, порекомендувала Alekseev внести зміни у мелодії конкурсної пісні. Це було виконано, і юридичних претензій до артиста не лишилося.

Як пише "Комсомольская правда в Украине", дехто вбачає в "Forever" і плагіат. У "Forever" буцімто є дещо спільне з однію з пісень ізраїльської виконавиці Галі Атарі, переможниці "Євробачення" 1979-го року.

Білорусь цього року вперше відправляє на "Євробачення" "легіонера", зазначає сайт Naviny. Адже досі країну на пісенному конкурсі представляли виключно білоруські виконавці або принаймні які мають білоруське коріння. Найкращим за 14 років участі Білорусі в "Євробаченні" поки лишається результат Дмитра Колдуна в 2007-му році (6-те місце). Як відомо, його до конкурсу готував Філіп Кіркоров.

Світлове шоу стане родзинкою Микитиного виступу і в Лісабоні?

Нагадаємо, в грудні Alekseev став "Співаком року" в Білорусі.

Як відомо, другий півфінал українського Нацвідбору відбудеться 17-го лютого. У ньому візьмуть участь такі артисти, як Ingret, Melovin, Julinoza,Tayanna, Kadnay, Yurcash, Mountain Breeze, Illaria та Dilemma.

Відео з YouTube, фото з Facebook Alekseev


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів