У Порошенка скандал із Приходько назвали "збоєм комунікації"

21 лютого 2018, 10:36

Скандал навколо участі співачки Анастасії Приходько у передвиборчому ролику Порошенка в Адміністрації президента вважають "збоєм комунікації".

Мовляв, Настя не могла не чути ім’я Порошенка, яке лунало під час зйомок відео.

Як заявили на Банковій у коментарі "ТСН", вся ситуація – прикре непорозуміння.

"Ну, можна списати на те, що відбувся якийсь збій в комунікації, ну окей. Була претензія, виробник прибрав. Переговори про сам зміст запису вів продюсер цього ролику. Очевидно, як він каже, було повідомлено, що це буде соціальний ролик. Під час запису прізвище Порошенка лунало", - пояснив фахівець з інформаційної політики АП Володимир Горковенко.


Приходько не здається та запевняє, що її використали

А директор ТОВ "Медіа про ком’юнікейшнс" Євгеній Цяпенко запевнив, що Приходько повідомляли про всі нюанси, зокрема і про вихід на телеканали.

"Горковенко сказав: якщо за підписом президента, то ролик вийде на всіх телеканалах, і я бачив, що Настя була задоволена. Тому зараз реакція Насті відверто дивує, що щось вона не зрозуміла і не знала. Вона професійна співачка, і зі слухом у неї, напевне, все гаразд", - заявив Цяпенко.

Тим часом юристи Приходько готують судовий позов і збирають докази. Щоправда, листи розіслали на телеканали, які транслювали ролик і студію, яка його знімала. Адміністрації президента у списках відповідачів поки що немає.

У президента кажуть, що відбулося непорозуміння

"Ми будемо звертатися з позивними заявами на тих осіб, які використали Приходько у власних цілях, без її згоди і отримують за це певні привілеї", - заявив адвокат співачки.

До слова, з ролика Настю вирізали одразу після її претензії та навіть змінили музику.

Зате Настя добряче попіарилася на цьому скандалі

Нагадаємо, також у скандалі фігурувало ім’я міністра культури Євгена Нищука, який і просив Приходько знятися у соціальному ролику.

Стоп-кадр с відео "ТСН" та фото з Facebook Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів