Трампи порушили мовчанку з приводу одкровень порно-коханки?

27 березня 2018, 17:10

Сенсаційне інтерв'ю порноактриси Стормі Деніелс, котра, із її слів, мала сексуальні стосунки з президентом США Дональдом Трампом, Білий дім досі офіційно не прокоментував.

Про те, як сприйняли там еротичні одкровення кралечки, можна хіба що здогадуватися із постів у Twitter. А тим часом можна насолодитися фотожабами на тему секс-скандалу.

Свою улюблену тему "фальшивих новин" згадав у дописі сам Трамп. А речниця першої леді попросила всіх зглянутися над дитиною, котра виявилася втягнутою в брудну історію.

"Так багато фальшивих новин. Ніколи ще вони не були масштабнішими та недбалішими. Та, попри все це, в нашої країни справи йдуть прекрасно!", - бадьоро запевнив політик.


"Я знаю, що медіа тішаться зі спекуляцій та непристойних пліток, але я би хотіла нагадати людям про існування маленької дитини, чиє ім'я не повинно фігурувати в подібних новинах, наскільки це взагалі є можливим", - попередила Грішем, маючи на увазі 12-річного Беррона Трампа.

Нагадаємо, якщо Деніелс та зірка Playboy Карен МакДугал говорять правду, то Дональд Трамп зраджував свою дружину Меланію, коли Берронові було лише кілька місяців. І Стормі свого часу успішно пройшла випробування на детекторі брехні.

Інтернет тим часом ностальгує за "президентом, який справді любить свою дружину", тобто Бараком Обамою. А на пустунчика Трампа і Деніелс малюють фотожаби.

"Стормі зберегла сувенір!"
"Я наносила на нього помаранчеву штучну засмагу, а він називав мене Іванкою"
"Святий Дональд, покровитель ідіотів"

Як відомо, Меланія з сином наразі перебувають не у Білому домі, а в резиденції Трампів у Флориді.

Фото з Twitter та Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів