Мухарський з еміграції заявив, що їсть гречку і думає про суїцид

28 березня 2018, 15:57

Шоумен Антін Мухарський, який нещодавно утік до Європи, вперше розказав про своє життя у так званій еміграції.

Крім того, що артист заявив про суїцидальні думки, він ще назвав суму, яку витрачає щодня на їжу.

Все це Мухарський виклав у своєму Facebook.

"Нарешті дожився до суїцидальних думок))) А що, весело, панове! Чи з моста у воду, чи нажертися чогось і заснути навіки, чи в теплу ванну (дарма що її нема) і лезом по вєнах чік.., чи у зашморг?", - драматично розпочав Антін.


Так Мухарський виглядає після місяця еміграції

"Родина зруйнована, дітей бачити не дають, штучні борги створюють, майно відбирають, в ЗМІ травля... Чотири роки в Оболонському суді розглядається мій ПЕРВІСНИЙ позов про встановлення розміру аліментів і порядок побачення з дітьми. За цей час з мене на всю країну зробили опудало "злісного аліментника", яким лякають дітей і їхніх батьків. "Зазирніть у так звані "списки ганьби", панове! МЕНЕ ТАМ НЕМА! Я справно плачу своїм дітям аліменти" - вкотре наголосив Мухарський.

У Європі в Антіна почали з'являтися думки про самогубство, чи то він так пожартував?

Далі він почав звинувачувати міністра юстиції Петренка та його "банду" у брехні та цькуванні "борця за Україну", тобто його.

"Так, я ненавиджу міщуків і гламурних сук, я ненавиджу перевертнів політиків і їхній обслуговуючий персонал, я ненавиджу совок і брехливу проросійську пресу.., у мене взагалі ду-у-у-уже багато ворогів, яких я нажив, обравши український шлях. Вони тільки й мріють, аби я здохнув під парканом. НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ, вилупки!" - заявив Антін.

Також Мухарський пообіцяв до вересня видати свій роман та розказав, чим харчується у Європі.

"Гречка, свіжі овочі, фрукти, чиста вода і спорт. Максимум 6 євро на день (з урахуванням комунальних послуг) — мій бюджет на день (згодом поділюсь досвідом здорового та економного життя в Європі). Квартиру до травня безкоштовно надали друзі. З наступного тижня почну друкувати окремі глави нового роману. Так що вороги — тримайтеся! Далі буде...." - пригрозив він і нагадав, що на 2-ге квітня призначено черговий розгляд його справи.

До речі, суїцидальні думки не завадили Мухарському випустити еротично-романтичний кліп про рожеві вуса.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів