Мухарський утік з країни і проситиме політичного притулку

15 лютого 2018, 08:48

Шоумен і багатодітний батько Антін Мухарський приголомшив новиною – він поїхав з країни.

4 роки боротьби з колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою через завеликі для нього аліменти та арешт майна примусили Антіна втекти з України у пошуках політичного притулку.

Про це він повідомив у День закоханих, 14-го лютого в Facebook.

"Дорогі друзі, брати і сестри, українці... Якщо ви читаєте ці рядки, це означає, що я вже перетнув державний кордон України і знаходжуся в одній із країн Європи, де, вірогідніше за все, найближчим часом попрошу політичного притулку", - почав Антін.


"Це рішення стало абсолютно спонтанним, адже я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив у те, що мене почують ті можновладці, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні", - заявив він.

Антін докладно розписав у мережі, чому він прийняв таке рішення

"Я писав відкриті листи Представнику президента у Верховній раді Ірині Луценко і міністру юстиції Павлу Петренку, я звертався з офіційними заявами до всіх можливих інституцій, які опікуються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію у незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої інформації, яку виливали на мене бульварні видання та телеканали були геть не співставними з моїми ресурсами - людини-митця, що намагалася знайти справедливість там, де її годі й шукати", - обурився Мухарський.

Далі артист докладно описав усі свої професійні здобутки, видані книжки та проведені арт-виставки і запевнив, що від держави просив лише справедливості, якої не отримав.

"Майже чотири роки в Оболонському суді розглядається мій первісний позов про перегляд розміру аліментів та порядку побачень з дітьми…Ще раз повторю (бо цю інформацію сотні разів перекручували): я є батьком пятьох дітей від двох шлюбів. Софії та Іванки від першого шлюбу, й Андрія, Орисі та Івана від другого. І якщо з першою дружиною я не маю жодних проблем у порядку спілкування, побачень та участі у вихованні та утриманні дітей, то у другому варіанті подібні проблеми існують", - наголосив Антін.

У грудні минулого року Мухарський повідомив про кінець "Ореста Лютого", який він вважає культовим проектом

Мухарський ще раз нагадав, що коли погоджувався на умови Єгорової, він мав хороші заробітки, але потім з початком війни їх утратив. Тому сума у 24 тисячі 300 гривень аліментів (а не три тисячі доларів, як пише Мухарський) стала для нього завеликою. От він і просив екс-дружину переглянути суму.

"20-го травня 2014 року, я звернувся до Оболонського районного суду з первісним позовом про перегляд суми аліментів, зазначеної у контракті, та визначення порядку побачень з дітьми. АЛЕ ЦЕЙ ПОЗОВ Й ДОСІ НЕ РОЗГЛЯНУТО!!!" - заявив Антін.

Однак у червні 2015-го було оприлюднене рішення суду у цій справі.

"Порядок перерахунку розміру аліментів в залежності від зміни курсу долара США до гривні сторонами не передбачено. Сплата аліментів відповідачем переважно проводиться у гривні", - йдеться у постанові Оболонського суду у справі 2015-го року про зміну розміру аліментів. Тоді Мухарський хотів зменшити суму аліментів до 2-х тисяч гривень на кожну дитину, але суд не задовільнив його вимогу. Як і відмовив Єгоровій у збільшенні суми аліментів з 24-х тисяч до 63-х тисяч гривень.

Мабуть, дружина Антіна Єлизавета поїхала з країни разом із ним, але він про це не пише

"7-го грудня у Верховній Раді у другому читанні в рекордно швидкі терміни було прийнято законопроект #7277 про посилення відповідальності неплатникам аліментів, який в народі вже охрестили "Законом Сніжани Єгорової"… Згідно з нововведеннями, державні і приватні виконавці можуть на власний розсуд встановлювати боржникам по аліментах заборону виїзду за кордон, відбирати водійські права, і право користуватися зброєю (тобто право на самозахист), доправляти до виконавця в кайданках в автозаку, відправляти на соціальні роботи і навіть запроторити до в’язниці, порушуючи цим не тільки Конституцію України, а й Женевську конвенцію", - нагадав Мухарський.

Актор заявив, що попри всю свою любов до України, він не повернеться сюди, "поки дама третього тисячоліття, жлобкувата прокурорша на лабутенах буде "розводити нас как котят" у стінах Верховної Ради, поки бездітний і неодружений незрозумілої сексуальної орієнтації тип, типу міністр юстиції, буде розповідати мені - батькові пятьох дітей, що "чужих дітей не буває", поки його гламурна помічниця Бернацька, яку він в свій час видавав за свою коханку, буде патякати на президентському каналі про "злісного аліментника Мухарського", а "найкращий спеціаліст з сімейного права" Катерина Власюк, що веде справи моєї колишньої дружини, нарешті не втовкмачить їй, що не давати батькові бачити власних дітей - то незаконно".

За 4 роки Мухарський виплатив Єгоровій майже мільйон гривень аліментів

Нагадаємо, після прийняття закону про аліменти, Мухарський влаштовував голі протести біля Оболонського суду та навіть на Майдані.

А ще у вересні Антін жалівся на впливових покровителів Єгорової, яка, до речі, забороняла йому говорити з дітьми українською.

ТаблоID запитав Єгорову, чи збирається вона звертатися до міжнародних судів. Відповідь актриси була загадкова: "Пригоди "героя-коахнця" у Європі. Далі буде..."

Цікаво, що офіційно Мухарський з Єгоровою розлучилися лише в лютому 2016-го.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів