"Кавунчик" Ющенко оженився на "козачці", що вподобала його бороду

31 березня 2018, 16:40

Екс-президент Віктор Ющенко зізнався, що в нього вже півроку як є нова невістка. Старший син політика, Андрій Ющенко, одружився вдруге, зі своєю подругою Оленою Безуглою.

Свекор називає її "козачкою", бо з Запоріжжя. А сама Олена свого чоловіка кличе "Кавунчиком".

Про це Ющенко, якого, разом із дружиною Катериною, донькою та онукою журналісти стріли на концерті Вахтанга Кікабідзе, розказав "ТСН".

Спроба номер 2: Ющенка знову окільцювали

"В Андрюші все добре, хвалити Бога, в нього сім'я. Уже в мене серце спокійне. Хороша дружина. Невістка наша, наша красуня, мила, розумна, працелюбна, як мураха. Ось вимагаю, щоби він поголив бороду, і ніяк не виходить у мене. Щойно його зустріну - кажу: синку, прибери це, прибери. А невістка хоче, невістка хоче. Оленка - козачка з Запоріжжя", - розказав Віктор Андрійович, показавши весільні фото сина.


Ющенко-старший у захваті від нової невістки

"У них давня історія була, а потім перерва. А потім знову знайшли одне одного", - заінтригував екс-президент, на що колишня перша леді додала - "Навіки".

Цікаво, чи вінчався Андрій із першою жінкою?

Як дізналося видання, Олені 34, тобто вона на два роки старша від Андрія. Новоспечена Ющенко займається ресторанним бізнесом і благодійництвом, а три роки назад подалася було в політику і балотувалася в депутати міськради.

Мімімі: це фото Олена в Instagram підписала "Мій солодкий Кавунчик"
Судячи з фотоблогу Олени, вона любить свята, песиків і діточок. Ну і Кавунчика, звісно
Якщо вірити Віктору Андрійовичу, то його нова невістка не лише красуня, а й розумниця

Нагадаємо, минулої весни Андрій Ющенко почав з'являтися з новою дамою серця на різних заходах. Із дружиною №1, Лізою Єфросиніною чоловік розлучився в 2012-му році. В них є спільна донька Варвара.

Скріншоти з "ТСН", фото з Instagram Олени Ющенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів