Вакарчук: Я заробляв свої гроші чесно і ніколи не прагнув влади

5 квітня 2018, 15:15

Повернення лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука з навчання у Стенфорді неможливо було не помітити. Адже одразу вийшов новий кліп гурту, а сам фронтмен провів відкриту зустріч зі студентами та фанатами у стінах Києво-Могилянської академії.

Перш за все, Вакарчук спростував чутки про намір балотуватися у президенти та вкотре наголосив, що влада та політика його не цікавить.

Також Славко поділився міркуваннями про те, що варто робити, аби в Україні стало краще жити. "Українська правда" зібрала найцікавіші відповіді музиканта.

"Я абсолютно пишаюся тим, що я прожив свої 42 роки так, що мене можна потенційно включити в президентський рейтинг. Тому що я жив своє життя достойно. Я жив його чесно. Я заробляв свої гроші чесно. Я ніколи не прагнув влади", - заявив Вакарчук.


Вакарчук відповів на запитання студентів

"У мене був рік, коли я був депутатом Верховної Ради. Я був першою людиною в історії української влади, яка добровільно від неї відмовилася. Тому влада мене не цікавить", - знову запевнив музикант.

"Я дуже радий, що мене сьогодні не можна назвати політиком. Я щасливий, що я не такий, як вони. Боронь Боже, мені бути подібним до них. Боронь Боже, будь-кому з нормальних людей проживати таке життя, як живуть і якими методами діють вони. Це треба зупиняти", - заявив Вакарчук.

Мимоволі згадується славнозвісне "ці руки нічого не крали"

Як відомо, Вакарчук посів третє місце у соціологічних рейтингах потенціальних претендентів на крісло президента.

"Не в прізвищі справа і точно не в моїх владних амбіціях – їх немає і не існує. Не я себе включав у ці рейтинги. Ні з одним політтехнологом, журналістом, олігархом, бізнесменом я не обговорював таких речей гіпотетично", - наголосив Святослав.

"Але колись давно, ще до Майдану я собі сказав, а Майдан це підтвердив, що я ніколи не буду стояти осторонь тих речей, які відбуваються в державі. Не буде цього і сьогодні. Найбільш ефективним способом, яким я зможу змінювати свою країну, я буду робити. І ніхто мене в цьому не зупинить", - заявив він.

Докладніше читайте у матеріалі на сайті "Української правди"

Фото Ельдар Сарахман

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів