Фреймут шукає табір для дочки, яка марить Америкою

19 квітня 2018, 14:00

Телеведуча Оля Фреймут вже переймається прийдешніми літніми канікулами своєї старшою дочки Злати.

Дівчина, як виявилося, дуже хоче в табір. Причому не у якісь там Карпати, а в Америку.

Про це скандальна телезірка та знавчиня правил етикету справжніх панянок повідомила у мережі.

"Злата давно просить організувати їй канікули. Негайно починаю цим займатися. Дочка хоче в табір. Я пам'ятаю себе в 12 років - так само просила батьків відправити мене на канікули. Мама хвилювалася. Але корилася моєму прагненню на право відпочити серед ровесників", - згадала Оля.


12-річна Злата хоче провести канікула в таборі

"Я за те, щоб моя Злата ставала самостійною, розвивалася і подорожувала. Зараз стільки можливостей! Вона марить Америкою. Побут кімнати кричить цією пристрастю. На стіні постер - I love LA! Горнятко зі шоу Ellen DeGeneres. Скляна копілка " USA". Досі дбайливо береже кожен спогад про нашу поїздку у 2015", - розповіла ведуча.

Дівчинка мріє про американське літо

"Я ж хочу, щоб дочка не просто відпочила, але й отримала користь від літніх канікул. Я хочу, щоб для моєї дитини все було організовано на найвищому рівні, тому довіряю тільки кращим. Я щиро вважаю, що немає кращої інвестиції, ніж інвестиція в розвиток і знання своїх дітей. В подорожі. Це ефективніше, аніж репетитори... P.S. Чекайте на американські фото Злати!" - підсумувала "леді" Фреймут.

А зіркова мати готова на все, аби її дитині було добре у найкращих умовах

До речі, сама Фреймут нещодавно була в США на шоу Еллен ДеДженерес, адаптацію якого незабаром запустить на вітчизняному ТБ. Одна з рубрик нового шоу буде присвячена хейтерам і називатиметься "Haters, I love you".

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів