"Мексиканка" Тимошенко з бубликами на голові привітала джедаїв

5 травня 2018, 09:49

Схоже, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко вирішила створити у своєму Facebook постійну рубрику: щось на кшталт "химерні свята, про які ви могли не знати". Так днями підписники політикині запам'ятали, що існує День кондитера, а 4-го травня вона сповістила про День "Зоряних воєн".

І якщо на День кондитера Юлія Володимирівна готувала сирники і "вітала" Петра Порошенка, то на честь культової кіносаги вбралася одним із її персонажів.

Звісно ж, Тимошенко обрала принцесу Лею, якою вже раз була у коміксі, та повідала інтернет-користувачам справжню історію походження її зачіски.


"...Мало кому відомо, що знаменита зачіска космічної принцеси має цілком земне історичне походження. Два симетричних кільця на скронях Леї – це історична згадка про Мексиканську революцію 1910 року. Таку зачіску носили жінки-солдати, що боролися за вільну Мексику. Вони називалися "сольдадери". І не було їм рівних у героїзмі, хоробрості та відданості своєму народові. Я віддаю належне їх боротьбі та їх жертовності, примірявши сьогодні їх символічну зачіску...", - оголосила вона.

Завершила екскурс в історію Тимошенко привітанням для "всіх Джедаїв Світлої Сторони".

Тим часом у Facebook не забарилися й фотожаби про те, образ якого ще персонажа "Зоряних воєн" могла би приміряти ЮВТ.

Не "сольдадера", звісно, але теж гарно

Мемом стали й фірмові сирники Тимошенко, ті, що дієтичні, з хлоридом кальцію.

До слова, про всяк випадок, якщо Юлія Володимирівна таки вирішила радувати Інтернет своїми витівками на кожне незвичне свято, то нагадуємо, 6-го травня - це Міжнародний день без дієт, а 23-го - Міжнародний день черепахи.

Як відомо, зачіску Кхалісі з "Гри престолів" Тимошенко собі вже теж робила.

Фото з Facebook Тимошенко, з мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів