Меланію Трамп прооперували

15 травня 2018, 11:57

Перша леді Сполучених Штатів, Меланія Трамп 14-го травня перенесла операцію на нирці. Вона перебуває в військовому медичному центрі Walter Reed у передмісті Вaшингтона і лишиться там іще на декілька днів.

Про це повідомила речниця дружини американського президента, Стефані Грішем, пише US Magazine.

Дружина Трампа перенесла операцію на нирці

Як пояснила представниця Меланії, їй було проведено "процедуру емболізації для лiкування доброякісного захворювання нирки".

"Процедура пройшла успішно, ускладнень не було", - запевнила Грішем.

Вона додала, що перша леді з нетерпінням очікує, коли одужає і зможе продовжити свою роботу на благо дітей усього світу в рамках нещодавно розпочатої нею кампанії Be Best.

У Меланії доброякісна пухлина?

Як пояснює сайт Fox News, емболізацію зазвичай роблять для того, щоби кров перестала надходити до пухлини. Враховуючи, що новоутворення в нирці 48-річної Меланії не є злоякісним, швидше за все, ідеться про кісту або ангіоміоліпому.

Як дізналося видання CNN, під час операції дружини Дональд Трамп перебував у Білому домі. Але ввечері того ж дня він написав, що їде до лікарні провідати "нашу прекрасну першу леді", котра перебуває в доброму гуморі.

Нагадаємо, в Дональда та Меланії є 12-річний син Беррон. Нещодавно двоє жінок, порноактриса та колишня зірка Playboy заявили, що Трамп зраджував із ними свою дружину. 

Фото з Twitter Меланії Трамп

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів