Бріджит Макрон пожаліла Меланію Трамп: Їй нічого не можна

29 квітня 2018, 09:10

Перша леді Франції Бріджит Макрон поділилася своїми враженнями від візиту до США. Їй дуже сподобалася дружина американського президента Дональда Трампа, Меланія, але їй її шкода. На думку Бріджит, та в Білому домі наче в пастці.

Як розсказала 65-річна Макрон Le Monde, через суворі заходи безпеки дружині Трампа взагалі "нічого не можна", пише The Huffington Post.

 Бріджит Макрон шкода Меланію Трамп

"Вона не може навіть вікно в Білому домі прочинити. Не може носа висунути назовні. У неї набагато більше обмежень, ніж у мене. Я щодня виїжджаю в Париж", - зазначила Бріджит.

На думку французької першої леді, Меланія тому виглядає такою похмурою, бо все, що би вона не зробила, "інтерпретується, надмірно інтерпретується" ЗМІ та публікою.

 65-річна французька перша леді живе значно вільніше на свою 48-річну колегу

"Вона - жінка дуже з характером, але намагається це приховувати. Вона дуже сміхотлива, але показує це рідше, ніж я... У нас однакове почуття гумору. Ми багато разом сміємося", - запевнила Макрон.

Меланія видалася Бріджит "доброю, чарівливою, розумною і дуже відкритою" людиною.

 Меланія ж "носа висунути з Білого дому не може"

Що ж до самої Макрон, то вона прагне бути чимось більшим, ніж "горщиком для квітів" у тіні чоловіка-президента. Як сказала перша леді, вона старається вести якомога нормальніше життя, щодня кудись виїжджає, навідує своїх дітей від першого шлюбу та онуків.

 Ще й власний чоловік лишив без подарунка на день народження

Як відомо, Бріджит старша від свого чоловіка, Еммануеля Макрона більш ніж на 20 років. Він закохався в неї, коли ще вчився у школі. Жінка була його вчителькою, мала чоловіка і трьох дітей. Та палкий 17-річний хлопець заприсягнувся, що колись із нею одружиться, і зрештою дотримав слова.

Фото з Facebook Білого дому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів