#FreeSentsov: "Бумбокс" заграв на адмінкордоні з окупованим Кримом на підтримку політв’язнів

20 липня 2018, 09:18

19-го липня гурт "Бумбокс" виспутив біля пункту пропуску Каланчак у Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.

Це була ненасильницька акція протесту, якою музиканти на чолі з Андрієм Хливнюком вимагають звільнити українських політв’язнів з російських таборів, зокрема, режисера Олега Сенцова.

На організацію акції було витрачено всього лише 10 годин. Сцену збудували на Каланчаку у той самий день, і музиканти зіграли годинний сет.

Сцену побудували просто у полі, але глядачів близько не підпускали з метою безпеки

Концерт i зйомка відбулися у рамках спільної з Білоруським Вільним Театром роботи над документальним фільмом "Return Ticket".


Сенцов, тим часом, голодує з 16-го травня

Стрічка має на меті привернути увагу світової спільноти до проблеми незаконної окупації частини територій нашої держави, до порушення прав людини (зокрема кримськотатарського народу, тимчасово переміщених осіб) та політичних в’язнів кремлівського режиму.

Послухати Хливнюка зібралося близько тисяч глядачів

Як відомо, 7-го липня Хливнюк підтримав Сенцова під час виступу на фестивалі Atlas Weekend. А Сенцов у свою чергу написав листа лідеру "Бумбокса".

Нагадаємо, ще два роки тому Андрій дав "УП" велике інтерв'ю, у якому назвав Олега Сенцова - гачком, яким можна витягнути інших політв'язнів.

Фото і відео з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів