Лорак порушила Instagram-паузу, а "подружка" Мурата замахнулася на звання "Міс"

Вівторок, 7 серпня 2018, 15:32

Уже тиждень минув з дня, коли чоловіка Ані Лорак підловили з іншою жінкою, а співачка лише зараз порушила так звану мовчанку у соцмережі.

Але не очікуваним коментарем скандалу, а просто світлиною себе з дочкою Софією.

Дівчата разом перебувають в Ізраїлі, де і зробили миле фото.

❤️

Публикация от Ани Лорак (@anilorak) 6 Авг 2018 в 9:55 PDT

Причому перший коментар під ним – три сердечки від Мурата.

 Мурат не коментував свій вчинок, зате прокоментував фото дочки і дружини сердечками. Лорак його коментар проігнорувала, на відміну від фолловерів

А поки коментатори гризуться через особисте життя Кароліни та Мурата, приписуючи їм розлучення та ще багато чого, його так звана подружка Яна Беляєва готується до фіналу конкурсу краси.

Як стало відомо ТаблоID, Яна справді фіналістка "Міс Україна Всесвіт"-2018. Однак коментувати особисте життя дівчини оргкомітет конкурсу відмовився. 

 Яні 26 років і вона має зріст 170 сантиметрів 

Як розповіла конкурсантка організаторам "Міс Україна Всесвіт", найбільший вплив на формування її особистості мала книга Фредеріка Бегбедера "Любов живе три роки".

 Себе Яна охарактеризувала трьома словами: життєрадісна, довірлива, настирлива. До речі, її фото Мурат теж коментує першим

Також Беляєва запевнила, що активно допомагає притулкам для тварин.

На прохання розказати про любов у її житті, Яна відповіла: "Любов - найголовніше, що є в нашому житті. Але найважливіше - любов до своїх рідних і близьких". 

Чим Беляєва заробляє на життя - досі загадка 

Фінал "Міс Україна Всесвіт"-2018 відбудеться 14-го серпня, і якщо Яна переможе, першою її думкою стане "Так! Мені це вдалося!". 

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів