Лоліта, яку плутають із хлопчиком, пояснила, чому не стала мучити доньку шоубізом

4 вересня 2018, 13:21

Співачка Лоліта Мілявська, котра несподівано відрядила свою єдину доньку Єву вивчати філологію у Варшаві, а не в Москві, зізналася, що бабуся розпестила дівчину. Тоді як саму артистку колись "виховували" потиличниками та ляпасами, її крихітка абсолютно безпорадна у побуті.

Про те, яким зіркова мама бачить майбутнє Єви, та про проблеми зі здоров'ям, які виникли в співачки, вона розповіла в інтерв'ю "Собеседнику".

Донька Лоліти отримуватиме вищу освіту в Польщі

"Єва вступила на філологічний факультет, бо в неї є схильність до мов. І ми вирішили, попри те, що вона займалася в драмгуртку, не мучити її й не пхати в свою сферу, а дати можливість розвиватися самостійно", - пояснила Лоліта.

Зі слів артистки, Єва навчатиметься польською мовою, також у неї буде англійська, а згодом вона обере ще одну мову - іспанську або китайську.


"Найголовніше, щоби Єва вчилася не заради оцінок, а заради себе. На кусень хліба з цією освітою вона завжди собі заробить, можна буде працювати перекладачем. Вона зможе перекладати наукові статті або художню літературу, наприклад", - поділилася планами Мілявська.

Співачка в майбутньому бачить свою дитину перекладачем, а не зіркою

До Польщі, пильнувати новоспечену першокурсницю, Лоліта відрядила свою маму, з якою змалечку й жила у Києві Єва. Проте зірка вважає, що бабуся мала би бути до онуки суворіша.

"Бабуся, як завжди, жаліє Єву, і тим самим робить їй ведмежу послугу. Мені в дитинстві та юності діставалося за все. По відношенню до онучки все навпаки. Те, за що сварили мене, давали потиличники, ляпаси, Єві сходить із рук. Їй можна абсолютно все!", - пожалілася співачка.

Усі шкільні роки Єва прожила в Києві, з бабусею

"Мама побивається: "Ой, як Єві тяжко!" А мені не тяжко було? Коли мама була на гастролях, мені доводилося готувати, прибирати, прати білизну. Але я цього всього навчилася. А моя донька нічого робити не вміє. Коли густрічаюся з дочкою, ганяю її, а вона ображається!", - розказала Лоліта.

Поки донька гризтиме граніт науки, Мілявській доведеться серйозно зайнятися своїм здоров'ям. Лікарі посадили її на безсольову дієту, бо виявили в Лолиних нирках пісок.

Мілявська вважає, що дочку слід було би виховувати жорсткіше

А щоби вберегти голос, артистці доводиться робити спеціальні гормональні вливання. А на гастролях поза концертами Лоліта взагалі мусить мовчати.

"У молодості мій голос був вище. Зараз, звісно, вже не та цнота, котра була колись. Тоді все було мило та наївно, так уже не можу повторити. Але не через те, що палю. Людина дорослішає, зв'язки зношуються - це природно. Тому мене, як і раніше, плутають із хлопчиками по телефону. Іноді дзвонять: "Запросіть Лоліту!", - пококетувала артистка.

Нагадаємо, з чоловіком Лоліту якось справді сплутали на китайському кордоні.

Фото з Instagram Лоліти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів