Ліза Ющенко розповіла про стосунки з екс-чоловіком

10 вересня 2018, 16:12

Колишня невістка екс-президента Віктора Ющенка Ліза похвалилася, що змогла зберегти гарні стосунки зі своїм екс-чоловіком Андрієм.

Про це вона розказала у "Світському житті", коли завітала на Тиждень моди в Києві.

Як відомо, Ліза та Андрій Ющенко мають спільну дочку Варвару. Дівчина навчається у Франції, але з батьком спілкується доволі часто.

"У нас з Андрієм дуже гарні стосунки. Насамперед ми батьки для нашої дочки і тому ми створюємо для неї комфортні умови", - запевнила Ліза.


Ліза та Андрій вже 6 років розлучені, але спілкуються заради доньки

"Ми ходимо разом на вечері, ми проводимо разом час. Коли ми за кордоном, Андрій прилітає до нас, проводить час з Варварою. Коли ми тут, вона теж регулярно до них їздить, бачиться зі всіма", - наголосила Ющенко.

Тепер у Лізи є ще і син від другого шлюбу

Також Ліза зауважила, що вони з Андрієм навіть вітали одне одного з новим шлюбом.

До слова, Ющенко-молодший одружився у березні цього року. А його колишня дружина і мати дочки вийшла заміж набагато раніше – ще у 2014-му році. Але пишного весілля у Лізи не було.

"На жаль, тоді ми жили в Америці, де до таких заходів ставляться дуже спокійно, тому у мене було дуже спокійне весілля", - розказала вона та додала, що її другий чоловік - звичайний бізнесмен.

Тепер Ліза створює ювелірні прикраси та не пропускає Тижні моди в Києві

Нагадаємо, Андрій Ющенко та Ліза Єфросиніна побралися у липні 2009-го року. А вже наступного року у них народилася Варя. Наприкінці 2012-го року пара розлучилася.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів