У палаці назвали термін вагітності Маркл, а експерти попереджають про небезпеку

16 жовтня 2018, 16:32

Герцог та герцогиня Сассекські, принц Гаррі та Меган Маркл днями оголосили, що чекають на первістка, який має з'явитися на світ навесні.

Джерела ж у палаці повідомляють: вагітності вже понад 12 тижнів. Меган уже зробили УЗД, і наразі з малюком усе чудово. Втім вагітна герцогиня, котра наважилася вирушити в закордонну поїздку з чоловіком, наражає їхнє дитя на небезпеку.

Про це пишуть Time та People.

Джерела кажуть, Меган Маркл уже на четвертому місяці

У програму першої закордонної поїздки подружжя входять не лише Австралія та Нова Зеландія, а також Тонга та Фіджі. За даними Системи центрів контролю та профілактики захворювань (CDC), на території двох останніх держав зафіксовані випадки вірусу Зіка, дуже небезпечного для вагітних жінок.


Вірус Зіка, яким можна заразитися через укуси комах або незахищений секс із інфікованою людиною, здатен спричинити серйозні патології ембріона. Зокрема це мікроцефалія - зменшення розмірів черепа внаслідок недорозвинення мозку, що супроводжується розумовою відсталістю та неврологічними порушеннями.

Подружжя пішло на ризик, але не стало скасовувати офіційної поїздки

CDC не рекомендує вагітним жінкам відвідувати території, де є ризик зустрітися з вірусом. Або, принаймні, берегтися від укусів комах (використовувати репеленти, носити закритий одяг тощо) та використовувати презервативи.

Принц Гаррі та Меган Маркл перед поїздкою буцімто проконсультувалися зі спеціалістами.

Вірус Зіка дуже небезпечний для вагітних жінок

Нагадаємо, подейкували, що перед весіллям королева змусила наречену онука пройти медичне обстеження, щоби переконатися, що Маркл зможе народити їй щонайменше трьох правнуків. Більше того, Її Величність наполягла, щоби 37-річна Меган заморозила свої яйцеклітини.

Фото з Twitter Кенсингтонського палацу, з офіційного сайту королівської родини, з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів