Королева змусила Маркл обстежитися й заморозити яйцеклітини?

20 вересня 2018, 17:03

Подейкували, королева Великої Британії Єлизавета не стрибала з радості, коли її онук принц Гаррі повідомив їй, що має намір узяти за дружину актрису, напівафроамериканку, розлучену, ще й у віці під 40.

Зрештою Її Величність таки дозволила йому оженитися на Маркл, але за деяких умов.

Перед весіллям наречена мусила пройти обстеження, щоби лікарі визначили, чи фертильна вона. Також королева зажадала, щоби Маркл, враховуючи її вік, заморозила свої яйцеклітини на майбутнє і народила їй щонайменше трьох правнуків.

Єлизавета вирішила підстрахуватися і перевірити, чи здатна Маркл завагітніти?

Про це інсайдер із палацу розказав Radar Online.


"Коли Меган попросили пройти обстеження на фертильність, їй це видалося огидним. Але вона була настільки рішучо налаштована увійти в королівську родину, що підкорилася. Яка іронія. Меган же багато років позиціонувала себе як борця за права жінок. Це обстеження суперечить усім її переконанням про незалежну і сильну жінку", - зазначив співрозмовник видання.

Королева змусила онукову обраницю обстежитися та заморозити яйцеклітини?

Пристала зрештою Маркл і на те, щоби заморозити яйцеклітини.

"Тепер годинник цокає, час на те, щоби вони з Гаррі зачали дитя, збігає", - констатувало джерело.

Її Величність "замовила" щонайменше трьох правнуків?

Адже Меган нещодавно виповнилося 37 років - а Кейт Міддлтон, якій 36, уже є матір'ю трьох спадкоємців престолу.

"До одруження Меган говорила Гаррі, що хоче лише двох дітей, після того, як борці за збереження довкілля почали критикувати Вільяма і Кейт через те, що привели третю дитину в світ, який і так перенаселений", - розповів інформатор.

"Але Меган знає, що з боку старших представників королівської родини чинитиметься тиск, щоби вони "не відставали" за кількістю дітей від Вільяма та Кейт, і схоже, їй доведеться відмовитися від плану мати маленьку родину", - додав він.

Щоби увійти до королівської родини, Меган довелося піти на принизливі умови?

Нагадаємо, під час трансляції весілля принца Гаррі з Меган Маркл багато хто звернув увагу на те, якою набурмосеною була Єлизавета ІІ. Але потім вона, здається, відтанула і почала виявляти приязнь до онукової обраниці. Полюбив невістку і принц Чарльз, котрий спочатку, подейкували, був не в захваті від того, що вона "забруднить" королівську кров.

Фото з Facebook королівської родини і Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів