Закриття Invictus Games: 20 медалей в українців та сильна промова принца Гаррі

28 жовтня 2018, 10:35

Британський принц Гаррі, засновник "Ігор Нескорених" (Invictus Games) узяв участь у церемонії закриття змагань у Сіднеї, на яких українські спортсмени вибороли аж 20 медалей - 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзових.

У своїй емоційній промові герцог Сассекський говорив про те, що успіх Invictus Games - це не лише дива медичної науки, яка подарувала ветеранам, що отримали тяжкі травми, змогу знову ходити, плавати та рухатися.

Принц Гаррі виступив на церемонії закриття "Ігор нескорених"

"Наші учасники помогли обернути тему психічного здоров'я з сумної історії на історію, яка надихає. Вони хочуть жити, а не просто бути живими", - сказав Гаррі.

"Коли ви приймаєте реальний виклик, у вас є надія. Коли в розумієте свою вразливість, ви можете стати сильними. Коли вам вистачає відваги попросити про допомогу, ви можете піднестися духом. Ви можете почати жити, робити, відчувати, а не просто виживати. А коли ви ділитеся своїми історіями, ви можете змінити світ", - додав він.


Покоління нескорених, наголосив принц, показує всьому світові, що не існує нічого неможливого.

Дружина Гаррі, вагітна герцогиня Сассекська теж виступила на церемонії. Меган Маркл говорила про тих, хто є надзвичайною важливою частиною "родини Нескорених", про тих, хто, всупереч сумним прогнозам лікарів, продовжував вірити в своїх рідних та підтримувати їх - про сім'ї спортсменів.

Меган присвятила свою промову рідним та близьким паралімпійців

До слова, палац уперше поділився фото, зробленим особисто Меган Маркл. Напередодні церемонії закриття Ігор герцогиня сфотографувала свого чоловіка під час репетиції промови.

А днем раніше герцог із герцогинею були на баскетбольному фіналі
Та особисто вручали медалі переможцям
Принц Гаррі є патроном Invictus Games
Девід Бекхем із молодшими синами теж уболівали за "Нескорених"

Нагадаємо, після Австралії герцог та герцогині Сассекські вирушили до Нової Зеландії, і цим завершиться їхнє 16-денне перше закордонне турне.

Відео та фото з Facebook, з Instagram, ізTwitter Кенсингтонського палацу та фотографа Тіма Рука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів