Тодоренко оголосила, коли народить, і всілася в шпагат

12 листопада 2018, 13:32

Телеведуча Регіна Тодоренко уже з дня на день стане мамою. У неї та співака Влада Топалова, схоже, народиться син, якому зіркова пара вже навіть підібрала ім'я.

Поки ж майбутня матуся продовжує працювати та займатися спортом, а ще міркувати про те, як бути супержінкою.

Коли на світ з'явиться їхній первісток, і стать малюка Регіна з Владом днями розсекретили на церемонії вручення премій російського журналу "ОК!", де їх проголосили "Парою року".

Тодоренко вже ось-ось народить

Як пише StarHit, 8-го листопада Тодоренко зізналася журналістам, що чекати пологів лишилося лише тиждень.


"Лишень не пробуйте підіймати Вадима!", - закликав Топалов тих, хто намагався торкнутися його вагітної нареченої.

То парочка чекає на хлопчика Вадима?

Поки ж зіркова пара має ще кілька днів, щоби підготуватися до батьківства, Тодоренко замислилася про те, як вона надалі поєднуватиме роботу і сім'ю.

"Якби ще два роки тому мені задали питання: "Що ти обереш: 1. 24/7 працювати 2. Створювати родину", я би відповіла, гордо піднявши голову: "Працювати цілодобово!" Адже я - супержінка, котра готова гарувати за десятьох без перерви, адже я можу бути одночасно в двох містах, адже я можу обходитися без їжа та води стільки, скільки цього потребуватиме зйомка, а сім'я - це легко ) Дзуськи", - зізналася Регіна.

"Лише тепер я потроху усвідомлюю, що сім'я - це в якомусь сенсі теж робота 24/7, а супержінка - та, що вміє філігранно сполучати і сім'ю, і роботу. Чи існує така?", - запитала зірка в своїх підписників.

Пологи Регіни мають відбутися десь 15-го листопада

Нагадаємо, нещодавно Тодоренко з "вагітними" подружками гульнули на вечірці на честь майбутнього малюка. Але атрибутика свята натяків на те, хлопчик буде, або дівчинка, не давала.

Фото з Instagram Тодоренко і Топалова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів