Тодоренко вперше прокоментувала нарко-минуле свого нареченого

Понеділок, 24 вересня 2018, 10:11

Телеведуча Регіна Тодоренко запевняє, що її наречений, російський співак Влад Топалов, вже давно розпрощався з кількарічною наркотичною залежністю та почав нове життя.

За словами майбутньої матусі, саме з Владом вона почувається так комфортно, як ні з ким раніше.

Про особисте Тодоренко говорила з Катериною Осадчею у "Світському житті".

Реґіна і Влад вже майже рік разом. І за цей період пара багато чого встигла. Утім, заводити дитину вони не планували.

"…Я нічого не планувала, мені просто дуже хотілося діточок. Мені здається, що вже такий вік, коли можна", -  заявила Тодоренко.

 Регіна дітину хоч і не планувала, але хотіла

"У мене в житті все швидко відбувається. Я цьому рада, що так все динамічно, інтенсивно, і я щаслива, що зі мною поруч така людина. Коли знаходиш свою людину, все відбувається дуже швидко", - заявила Регіна.

 Тодоренко каже, що Топалов - саме той єдиний

Не секрет, що обранець Регіни Влад 4 роки був наркозалежним і це не приховував. Співак мав серйозні проблеми зі здоров’ям. На запитання, як вона ставиться до того, що батько її майбутньої дитини у минулому наркоман, Тодоренко сказала:

"Насправді, ми про це небагато розмовляли. Він дійсно перегорнув цю сторінку, і добре, що я його знаю ось таким, яким я його знаю. Тому що іншим я його не бачила, не відчувала".

 Телеведучу не хвилює минуле її коханого

"Зараз він для мене дуже гарний молодий чоловік, з яким я почуваюся настільки комфортно, наскільки не почувалась з жодним чоловіком. Ось це для мене важливо зараз. А те що було, слава Богу, воно минуло. І воно мене не стосується. Це дуже круто, я бачу, що людина готова йти далі. Мені іноді здається, що він взув чоботи-скороходи і готовий бігти, мчати, щоб робити для мене все", - запевнила Регіна.

 

Нагадаємо, нещодавно Тодоренко розказувала, яким бачить своє весілля

Фото з Instagram та стоп-кадри з відео "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів