Топалов і Тодоренко показали своє "білоджинсове" весілля в кедах. ФОТО

3 грудня 2018, 13:47

Телемандрівниця Регіна Тодоренко та російський співак Влад Топалов, котрі очікують на первістка, офіційно стали подружжям 25-го жовтня. На цей раз одружувалися вони у кедах, але колись планують влаштувати й велике торжество.

Про цей "божевільний, але радісний день" і про те, як почувається майбутня мамуся, парочка розказала StarHit.

Саме 25-те жовтня для реєстрації шлюбу було обрано, бо цього дня свої дні народження святкували Влад та батько Регіни.

Топалов і Тодоренко одружилися 25-го жовтня

"У нас було весілля в білоджинсовому стилі casual. Все-таки живіт у Регіни великий, і вже не так просто пересуватися. Головне питання - зручність", - пояснив Топалов.


Зі слів Тодоренко, з сукнею вона "не заморочувалася", а от платинову обручку, котра їй сподобалася, довелося замовляти з самого Парижа.

Пару одружили в московському РАГСі

"Сльози в очах стояли в усіх батьків та бабусь. У мене теж емоції зашкалювали, і серце вилітало з грудей. Дуже зворушливий момент", - зізнався Влад.

Зі слів співака, який зве кохану "Регішкою", він "узяв у дружини найкращу та найсвітлішу дівчинку, маму їхньої майбутньої дитинки".

Обручка до "Регішки" приїхала з самого Парижа

Гуляли весілля до четвертої ранку, але вагітна наречена поїхала додому раніше. На весну-літо ж 2019-го року молодята планують влаштувати велике торжество.

А ще Регіна пригадала, як саме освідчився їй Влад.

"Ми подорожували з компанією Середземномор'ям. На одну з вечерь 24-го липня всі друзі одяглися ошатно, а я була в спортивному костюмі, вже досить кремезна вагітна жінка. "Владиславе Михайловичу, може, мені все-таки піти перевдягтися?", - спитала я і відчула: щось зараз буде! Він узяв келих із водою, встав на одне коліно і надягнув обручку. В той момент відчула великий шок, але, якщо чесно, відчула абсолютне щастя", - поділилася вона.

Тодоренко з Топаловим вирішили, що дитинка має народитися в законному шлюбі

Вагітність Тодоренко добігає кінця, і майбутню маму тягне на хлібчик із картоплею, пиріжки та тістечка. Зі слів Топалова, перепади настрою та дивні забаганки, якими його лякали, в коханої трапляються нечасто. Навпаки, вона стала "більш м'яка та ніжна". На самопочуття майбутня мама теж не дуже скаржиться.

"Щодня по-різному. Іноді ломить кістки, наче потяг переїхав. А часом почуваюся бадьоро та весело. Вже нічого не залежить від мене, я просто футляр", - зазначила вона.

Первісток Регіни і Влада вже ось-ось з'явиться на світ

Топалов запевнив, що майбутнього батьківства не боїться.

"Підготуватися на сто відсотків неможливо. Як чоловік розумію, що так, буде складно, але я цього чекаю. Адже набагато важливіше виростити хорошу людину", - підсумував він.

Перше весілля було "білоджинсовим", але потім буде і друге

Нагадаємо, первісток Тодоренко і Топалова буцімто мав з'явитися на світ іще в середині листопада. Але, схоже, парочка навмисне ввела в оману пресу. А з того, що Влад пікреслював, що в животику дружини хлопчик Вадим, можна припустити, що насправді в подружжя може народитися дівчинка.

Регіна продовжує заплутувати своїх шанувальників?

Фото з сайту StarHit

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів