Павлік розповів про стан сина після 6-ти хімій

19 лютого 2019, 16:30

Співак Віктор Павлік запевняє, що його онкохворий син Павло потроху одужує.

Хлопець пережив уже 6 сеансів хіміотерапії, залишився без брів та волосся, але, за словами батька, його стан кращає.

Про це Павлік розказав під час онлайн-конференції на Tochka.net.

"Уже набагато краще, Павло одужує, єдине, що набрав зайвих кілограмів, тому що мало рухається. Апетит добрий, їсть добре, аналізи хороші, вже шість хімій пройшов, а треба, мінімум, десять. Волосся повилазило, брів немає, важко, але вже ходить сам, інколи з паличкою.", - зазначив артист.


 
Віктор Павлік запевняє, що його синові вже краще

"Божою волею і вашою підтримкою стрімко йде на покращення. Найголовніше те, що він свято вірить в те, що він вже здоровий. І я теж свято вірю в те, що він здоровий", - додав співак.

Павлік також вкотре подякував усім, хто присилав гроші на лікування. Кошти досі є, і саме на них родина купує ліки та все необхідне для лікування.

На запитання, хто з його колег допоміг, Павлік відповів:

"Не буду називати прізвища з етичних причин, але це дуже відомі люди, це актори, співаки, співачки. Їх небагато, двоє-троє, які гарно допомогли фінансово. Я не те, що не очікував, я просто не міг про це подумати. Щодня приходили якісь гроші: хтось присилав 20, хтось 50, 100 гривень, тисячу, п’ять, десять, п’ятнадцять, хто скільки міг".

 

"Було дуже приємним те, що мені подзвонила Софія Михайлівна Ротару і запропонувала свою підтримку, я подякував щиро, але це вже було на тій стадії, коли люди багато понадсилали, але все одно вона готова мене підтримати. І Слава Вакарчук теж допоміг, хоча ми з ним не настільки близькі друзі, щоб я міг очікувати, що таке буде. Але він особисто подзвонив і запропонував допомогу", - розказав Віктор.

"І багато-багато інших артистів – Свєта Лобода, Тіна Кароль, Сергій Притула, дуже багато, всі мої друзі, всі, кого я знаю. Всім дякую! Елементарні звернення підтримки, відео по 15-20 секунд – це така моральна підтримка, я всі ці відео пересилав Павлові, йому дуже приємно, він все це щодня переглядає", - запевнив Павлік.

 

Нагадаємо, восени минулого року Павлік повідомив, що його син Павло хворий на рак. У хлопця саркома хребців, і він переніс операцію.

Фото Tochka.net та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів