Гавкає на людей: друзі хвилюються за одержиму ремонтом Маркл

28 лютого 2019, 16:37

Лишилися лічені тижні до появи на світ первістка британського принца Гаррі та Меган Маркл, а подружжя досі не перебралося з Кенсингтонського палацу до своєї нової заміської оселі, Фрогмор-хауса.

Подейкують, ситуація з ремонтом, який ніяк не завершиться, страшенно нервує вагітну герцогиню. І близькі Меган стривожені тим, що вона перетворилася на "наглядачку", котра "гавкає" на людей.

Про це дізналося видання Radar Online.

 
Вагітність, ще й ремонт котеджу - чи не занадто це для однієї тендітної Меган?

"Із цим ремонтом вона стала цілковитою навіженою мамцею. Тепер вона - наглядачка", - розказало джерело.

"Вона не має перепочинку, в неї довгий список по новому будинкові... Навіть на нещодавній вечірці на честь майбутнього малюка в Нью-Йорку вона в будь-якій годині була на телефонному зв'язку з Великою Британією, гавкаючи свої накази щодо - хто би міг подумати - фарби!", - зазначив інформатор.

Своїх рішень щодо декору Фрогмор-хауса Маркл не бажає узгоджувати ні з ким, мовляв, "як вона скаже, так і буде".

"Вона висуває вимоги наліво й направо, і друзі хвилюються, бо вона постійно у справі і просто не робить пауз", - додав співрозмовник видання.

 
Подейкують, це Кейт Міддлтон постаралася, щоби Маркл захотіла чимшвидше переїхати з палацу

Як відомо, про непростий характер герцогині чутки ходили й раніше. За період із травня 2018-го року від Маркл уже пішло троє помічниць, а в грудні про своє звільнення оголосила секретар герцогів Сассекських, Саманта Коен, яка пропрацювала на королівську родину цілих 17 років.

Нагадаємо, сама королева Єлизавета, яка від початку буцімто вважала, що Маркл потрібна тверда рука, звеліла Гаррі перестати так потурати своїй жінці.

Фото з Instagram Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів